999 rezultate për

mezi

Bjordi ''çlirohet'' nga dhimbja për Adelajdën, i rikthehet projekteve të radhës (FOTO LAJM) E mori famën në Big Brother për mënyrën sesi e përjetoi atë eksperiencë dhe për lidhjen që pati me të ndjerën Adelajda X
Lisandro Lopez flet fjalët e para si zikaltër: Me padurim po pres debutimin Lisandro Lopez është prezantuar zyrtarisht si një futbollist i Interit, ndonëse i ishte bashkuar skuadrës zikaltër që të
Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mezit Noizy publikoi dje klipin e tij më të fundit, “Gjuha e kampionit”. Një videoklip që u mirëprit nga fansat dhe u shpërnda
Zv.ministri i Brendshëm akuzon rëndë Lumezin Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Izmi Zeka ka reaguar pas deklaratave të analistit Bajrush Morina, i cili ka thën
Rrëfeu vrasjet, Lumezi ka një mesazh të fortë për Shkumbin Mehmetin Personat të cilët flasin, nëpër media dhe rrjete sociale, lidhur me vrasjet e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Koso
Ministri urdhëron Lumezin të hetojë deklaratën e Bajrush Morinës Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri e ka marrë me seriozitet një postim në facebook, të gazetarit, Bajrush Morina, i c
Liverpool vihet pas Alejandro Gomezit Sipas Tuttosport, për Alejandro Gomez ka shfaqur interesim Liverpooli i Jurgen Klopp. 30-vjeçari është dhee duke u ft
Nuk flenë bashkë dhe mezi flasin, martesa e shtirur e Donald e Melania Trump (FOTO LAJM) Për martesën e Donald Trump dhe gruas së tij Melania Trump është puvblikuar një libër të ri shpërthyes, i cili pretendon
Khloe Kardashian në intervistën e parë si shtatzënë: Mezi marr frymë Khloe Kardashian dha intervistën e saj të parë si një mami në pritje për “Ellen DeGeneres”. Ajo u shfaq me një fustan t
Kryeprokurori: S’i kemi punët mirë në luftën kundër korrupsionit Aleksandër Lumezi, kryeprokurori i shtetit konstatoi sot se nuk janë punët mirë në luftën kundër korrupsionit. Kryepr
Prindërit i thonë jo Selena Gomezit, për rikthimin me Bieber Duket se rikthimi i çiftit më të komentuar në Hollywood, Selena Gomez dhe Justin Bieber, nuk ka marrë aprovimin e familj
Prokuroria Themelore demanton Lumezin Pjesë të grupeve kriminale e media të cilat po hetohen nga Prokuroria e Shtetit, ditë më parë i ka quajtur kryeprokurori
Mezi po e prisni Natën e Vitit të Ri? Meterologët kanë një lajm të keq (FOTO LAJM) Prej disa ditësh po përjetojmë emocionet e para të festave të fundvitit të cilat mezi i presim. Padyshim që dita më e
Lumezi: Dosjen e juriprudencës u munduan ta përdorin për shantazh Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, për herë të parë foli detajisht lidhur me akuzat publike ndaj tij për falsif
Metoda gjeniale që i ndihmon fëmijët të mësojnë me lehtësi tabelën e shumëzimit (FOTO LAJM) Në një moment të caktuar në shkollat fillore, zakonisht rreth moshës 7-8 vjeç, programi shkollor parasheh mësimin e stër
Deputeti ironizon keq Bashën: Hajde se nuk kemi përsëritur tabelën e shumëzimit Vizita e Bashës në Bruksel është ironizuar keq nga deputeti socialistErjon Braçe, i cili nëpërmjet një statusi në Facebo
Komandantja i serviloset Xhaçkës dhe Lelit, veprimi i Ramës ia ngec fjalët në fyt (VIDEO) Ndërkohë që qindra ushtarë të forcave të armatosura janë në terren për të ndihmuar familjet që po hasin probleme me përm
Pesë letrat e politikanëve drejtuar Lumezit Pesë letra nga politikanët i ka pranuar kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, brenda një viti. Presidenti i Kos
Wanda Nara frymëzimi i Icardit në fushën e lojës Mauro Icardi shkëlqeu sërish, duke regjistruar dy herë emrin e tij në listën e golashënuesve të takimit të mbrëmjes së t
Ronaldo: Mezi pres të fitojë Topin e Artë Në një intervistë për “L’Equipe”, ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se derisa t’i var atletet do të tent