999 rezultate për

metro

Meshkujt pëlqejnë më shumë bjondet Brunet që po kërkojnë një mashkull duhet të lyjnë flokët bjonde kjo pasi sipas një studimi të kryer nga nga Universiteti
Moskë, hoteli Metropol shitet për 221 milionë euro (FOTO-LAJM) Hoteli historik i Moskës, Metropol është shitur gjatë një ankandi të zhvilluar të enjten për 221,7 milionë euro. Ai ka
Cassano: Gay në skuadër? Do Zoti jo (VIDEO) "Shpresojmë të mos jenë por gjithsesi mbetet problemi i tyre". Kështu është shprehur në konferencën për shtyp në lidhje
Projekti për Bulevardin, Berisha: Tirana do shndërrohet në metropol Në ditën e fundit të përzgjedhjes së projektit për zgjatimin e Bulevardit dhe rehabilitimin e lumit të Tiranës kryeminis
Greqi, vetëvritet 70 vjeçari Një 70-vjeçar është vetëvrarë në sheshin Syntagma, përpara parlamentit në kryeqytetin e Greqisë. ngjarja ësht regjistrua
Ekzekutohet një prej autorëve të sulmit në metronë e Minskut Një prej të dënuarve për sulmin në metronë e Minskut një vit më parë në Bjellorusi është ekzekutuar. Lajmi është bërë i
Projekti, Berisha: Tirana metropol europian Në ceremoninë e çeljes së konkursit për zgjatimin e Bulevardit të kryeqytetit ka qenë i pranishëm edhe kryeministri Sali
Një grua rreh një mashkull në metro (VIDEO) Një sherr mes një burri dhe një gruaje në një metro në Korenë e Jugut tashmë është bërë hit në internet. Në video shihet
‘Dita pa pantallona’ në metrotë e Londrës (VIDEO) Sot mijëra njerëz morën metrot në Londër dhe në disa vende të botës, pa pantallonat e tyre. Të gjithë udhëtarët dukeshin
Shpërthimi racist i një gruaje në metro (VIDEO) “Çfarë i ka ndodhur këtij vendi. Plot me njerëz të zinj e plot polakë m… Ti nuk je anglez, je i zi. As ti nuk më dukesh
Shkupi, më i shtrenjti në Evropë për blerjen e apartamenteve Shkupi renditen në metropolet më të shtrenjta për blerjen dhe dhënien me qira të pronës së patundshme. Kjo bëhet e di
Franca dhe Serbia, projekt metroje që lidh dy vendet Një linjë metroje midis Francës dhe Serbisë do të ndërtohet gjatë 5 viteve të ardhshme. Kjo gjë do të realizohet pas një
Tiranë, arrest me burg 8 zyrtarëve të METE Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi sot masën e arrestit burg pa afat për 8 zyrtarët e METE që akuzohet se shpërdoruan det
Policia, 8 persona në pranga, reagon METE Pas operacionit të kryer nga policia e Tiranës gjatë ditës së sotme për arrestimine disa punonjësve të administratës për
Rrëshqet mbi binarë, shpëton në pak sekonda (VIDEO) Momente tensioni në metronë e kryeqytetit spanjoll, Madrid. Një njeri ndoshta i dehur ka rrëshqitur dhe ka rënë në binar
Dyqanet virtuale në metronë e Koresë së Jugut (VIDEO) Një fushatë marketingu nga Tesco (Homeplus In South Korea) i sjell më afër dyqanet për koreanët që janë shumë të zënë, d
Rrahje grash në metro (VIDEO) Ka zgjatur disa minuta një zënkë mes dy grave në një metro të kryeqytetit kinez Pekin. Dy gratë kanë kapur flokët e njër
Vështirësitë e punësimit në metropol Në fushatën elektorale për zgjedhjet e pushtetit lokal është ngritur edhe problemi i punësimit në metropolet kryesore të
Gledion Rahovica, drejtori i ri i metrologjisë Gledion Rahovica prezantohet drejtori i ri i metrologjisë. Ndërkaq, ai tashmë këtë post e ka marrë nga Leonard Beqiri, i
Diploma të dyfishta, Leeds Metropolitan University dhe Universiteti Epoka nënshkruajnë marrëveshjen Universiteti Epoka, një nga insitutucionet më në zë të Arsimit të Lartë në Shqipëri dhe Leeds Metropolitan University në