999 rezultate për

metaj

Akuzat e Ramës ndaj Metës, reagon ashpër LSI Pas akuzave të forta që kryeministri Edi Rama hodhi në drejtim të Presidentit Ilir Meta dhe partisë së LSI, ka reaguar k
Kuvendi dhe qeveria e re prioritet demarkacionin Qeveria dhe parlamenti i ri i Kosovës, të cilat ministrja në detyrë e Integrimit Evropian, Mimoza Ahmetaj, pret që të fo
Ahmetaj: Zgjedhjet me defekte të vogla Burim Ahmetaj, nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve, pjesë e Komisionit Qendror Zgjedhor, ka thënë se procesi është du
Në këto komuna kutitë u mbushën me vota më shumë se sa ishte parashikuar Burim Ahmetaj nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve të votave, ka thënë se ka përfunduar rinumërimi i 30 kutive të voti
Nuk dihet ende se kur do të përfundojë numërimi i votave Koordinatori i Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve, Burim Ahmetaj është shprehur se në këtë qendër akoma nuk ka përfun
Rama: I kërkova t'a bënim 5 % TVSH për turizmin, por Ahmetaj është gjirokastrit Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Kavajë ku po zhvillon një takim me4 sipërmarr turistikë të zonës. Duke u ndalur
LSI thumbon Ramën: Lulin e “rrëmbeve”, tani kërkon dhe Shqipërinë Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka sulmuar sërish Partinë Socialiste me në krye kryeministrin Edi Rama. Ditën e sot k
Meta voton kundër shkarkimit të Ahmetajt dhe pro shkarkimit të Vasilit (VIDEO) Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka surprizuar sot në Kuvend teksa miratoheshin emërimet e reja në qeverinë teknike. Gjatë v
Largohet nga posti pas paktit Rama-Basha, ja çfarë thotë Arben Ahmetaj Ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka reaguar përmes një postimi në “Facebook’ në lidhje me paktin Rama-Basha, që prek
Ministri i Ramës sulmon Bashën: Çadra po shkatërron ekonominë Ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka thumbur Bashën dhe premtimet e tij në lidhje me ekonominë në Shqipëri. Ahmet
Ish ushtarët e UÇK-së i japin lamtumirën të moshuarës shqiptare që i ushqeu në kohën e luftës Një grup ushtarësh të brigadës 116 “Tahir Sinani”, të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, të martën u drejtuan drejt Shqipëri
Kongresi i PS, Ahmetaj: Paga minimale do të bëhet 30 mijë Partia Socialiste ka hapur Kongresin Elektoral ku ka nisur edhe fushatën për zgjedhjet e 18 Qershorit. Gjatë kongres
Shqipëria U17 fiton sërish, por këtë herë me penallti Shqipëria U17 ka zhvilluar ndeshjen e dytë në turneun “Uefa Development 2017”, teksa sërish nuk ka fituar gjatë kohës së
A e dinit se Ilir Meta nuk quhet Ilir Meta? Ilir Meta u zgjodh me 87 vota pro dhe 2 kundër President i Republikës sot pas një votimi që zgjati disa minuta të depute
Raporti mbi ekonominë, Ahmetaj: Ahmetaj: Konfirmohet vazhdimi i reformave Ditën e djeshme u publikua vlerësimi B1 mbi ekonominë nga shqiptare nga agjensia ndëkombëtare “Moody’s”. Për prestig
Rama "thumbon" Ahmetajn: Gjirokastrit, por e zgjidhi qesen… Kryeministri Edi Rama nga Elbasanit nuk i ka kursyer batutat ndaj ministrit Arben Ahmetaj, duke i kujtuar atij origjinën
DENONCIMI/ "Arben Ahmetaj na tha: Duart lart, fustanin poshtë" Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një dëshmi nga punonjësja dixhitale, e cila sipas saj ministri i Ek
Ministrja Ahmetaj: Pa Demarkacion s'ka viza Që Kosova të përfitojë liberalizimin e vizave duhet që fillimisht të ratifikohet marrëveshja e Demarkacionit me Malin e
Intervista më e sikletshme e Ramës: Premtoi shkarkimin e Ahmetajt, por... (VIDEO) Gjatë intervistës së kryeministrit Edi Rama në emisionin të Paekspozuarit, gazetari Rakipi i ka kujtuar Ramës se kreu i
Ahmetaj: S’bëjmë qeveri teknike për qejf të Lulit Nga seanca plenare në Kuvend, ministri i Financave ka deklaruar sërish se qeveria nuk do të bëjë qeveri teknike për qejf