999 rezultate për

mclaren

McLaren i ri, një sirenë në asfalt (FOTO LAJM) McLaren ka filluar të punojë në vetën e saj të re hibride, të quajtur me emër të koduar BP23. Kjo makinë pritet të je
Dëmtoi makinën me vlerë 300 mijë euro, gomari hidhet në gjyq Një gjykatë gjermane do të vendosë të enjten nëse pronari i një gomari që dëmtoi një makine sportive McLaren Spider me v
Brenda McLaren P1 me 986 kuajfuqi, gjatë një udhëtimi të shpejtë (VIDEO) Teksa pritet që të dalë në treg modeli P1 LM, është publikuar një video që e tregon një McLaren në shtegun e garave.
McLaren nxjerr veturat që sfidojnë Ferrarin (FOTO LAJM) Në botën e veturave sportive ka shumë pak rivalitet të madh siç kanë Ferrari me McLaren. Gjatë viteve, figura legjendar
McLaren rikthen modelin 570GT në vetëm tre njësi (FOTO LAJM) Janë bërë tre vjet, që kur McLaren ka filluar të zhvillojë biznesin në Kinë, ndërsa modeli 570GT ishte i pari që e ka pr
McLaren nxjerr në treg makinën me pupla (FOTO LAJM) Pas disa vitesh inspirim nga elementet natyrore, McLaren më në fund ka dalë me një të re, një opsion të ri të trupit për
Njihuni me djalin e vetëm që ka McLaren në Tiranë (VIDEO) Fatmir Hysenbelliu, njihet për pasionin e tij pas modës. Ai tregon se si të kujdesesh për trupin tënd dhe thotë se veshj
McLaren sjell makinën e saj të parë elektrike për fëmijë McLaren, kompania e makinave sapo ka prezantuar modelin e saj të parë elektrik, McLaren P1TM, një model i frymëzuar nga
McLaren surprizon me P1 LM (FOTO LAJM) Pas prodhimit të Mclaren P1 në vitin 2011, McLaren kundrejt kërkesës së klientëve te tyre prodhoi një version më të egër
Ja si parkohen 500 mijë euro në rrugët e Prishtinës (FOTO LAJM) Makinat e shtrenjta dhe luksoze nuk mungojnë as në rrugët e Prishtinës, mbi të gjitha gjatë pushimeve të verës kur emigr
McLaren, Alonso kërkon "pse"-në e aksidentit Aksidenti i Fernando Alonsos mund të krijojë një krisje në marrëdhëniet mes dy herë kampionit të botës dhe skuderisë së
McLaren vjen me modelin e ri 675LT (FOTO LAJM) McLaren zbulon detajet e modelit të tij më të ri 675LT, një emër që e ka marrë nga fuqia totale prodhuese e makinës pre
McLaren P1 vjen me versionin e ri GTR (FOTO LAJM) McLaren P1 kohët e fundit ka sjell versionin e tij më të fundit që ndryshe njihet si GTR i McLaren P1. I ashtuquajt
Alonso, fotoja e parë nga spitali (FOTO) Është mirë, por duhet të vazhdojë të qëndrojë në spital. Dhe për të qetësuar tifozët e Fernando Alonsos mendon Twitter.
McLaren prezanton njëvendëshen e re MP4-30 (FOTO-VIDEO) McLaren-Honda ka prezantuar njëvendëshen për sezonin e ri të Formulës 1. Skuderia britanike paraqiti në orën 13:00 me or
Alonso, ja fotoja e parë me uniformën e McLaren (FOTO) Kur duhen edhe dy ditë nga prezantimi zyrtar i projektit të ri sportiv të McLaren, skuderia britanike ka publikuar foton
McLaren zgjedh dyshen Alonso-Button Jenson Button do të vazhdojë të jetë pilot i McLaren edhe për vitin 2015 duke plotësuar dyshen e skuderisë britanike së
Alonso-McLaren, nesër zyrtarizimi Në orën 11:00 të ditës së nesërme do të zyrtarizohet kalimi i Fernando Alonsos te McLaren-Honda. Nuk ka një konfirmim zy
Ja pse duhet pasur kujdes kur nget një McLaren (FOTO-LAJM) Një 27 -vjeçar amerikan nuk mundi ta gezoje supermakinen e tij 920 mije euroshe pasi sapo e kishte blere në një pikë shi
Alonso mohon: Asnjë akord me McLaren Fernando Alonso shuajti spekullimet se ka arritur një akord me skuadrën e McLaren. Gjatë një konference shtypi në Meksik