999 rezultate për

mbyllet

Platforma online e rindërtimit, ministria e Zhvillimit: Mbyllet nesër aplikimi Nga 29 janari kur nisi procesi i deklarimit online të familjeve të prekura nga tërmeti deri tani në platformë janë kryer
A do mbyllet kufiri me Italinë? Manastirliu tregon detajet Italia është mbërthyer nga koronavirusi. Pak më herët, Ministria e Shëndetësisë raportoi se për tetë rastet e dyshuara r
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Mbyllet pjesa e parë në "Niko Dovana", Teuta përmbys Vllazninë (VIDEO) Është mbyllur 2-1 pjesa e parë në "Niko Dovana" sfida mes Teutës dhe Vllaznisë. Miqtë shënuan të parët në minutën e
Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
Ndryshime në "Klan": Mbyllet emisioni i dashur nga publiku, cila është risia (FOTO LAJM) Pas një sezoni e gjysëm, i erdhi radha emisionit të gatimit “Sfida e gatimit” nga Alfio dhe Indriti të mbyllet. Në “T
Dashuria dhe puna, si do të mbyllet kjo javë për secilën shenjë Dashi Dashuria: Sot ju doni të mendoni më shumë për veten dhe mirëqenien tuaj. Por nëse jeni çift, partneri juaj mund
Mbyllet merkato, këto janë transferimet e dimrit në Serinë A Në orën 20:00 u mbyll dhe merkatoja e janarit në Itali. Skuadrat tashmë nuk kanë asnjë mundësi të afrojnë apo të shesin
Ja kur mbyllet merkato e janarit në 5 kampionatet më të fortë Afatit kalimtar i janarit së shpejti do të mbyllen, që do të thotë se klubet kanë në dispozicion vetëm edhe dy dit për t
Mbyllet në barazim Vllaznia-Laci, tensione në "Loro Boroci" (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola sfida e luajtur në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Laçit e vlefshme për javën e 19-të t
Shkëmbim i bujshëm në mbrojtje mes Juves dhe PSG Juventusi dhe Paris Saint Germain po punojnë për një shkëmbim lojtarësh në mbrojtje. Mattia De Sciglion pritet të nis
Mbyllet "telenovela" Eriksen, danezi zbarkon të dielën në Milano (VIDEO) Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Parashikimi i yjeve për sot, si do të mbyllet java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Momente konfuzioni në dashuri, të lindurit në Dash mund të ndjehen të shqetësuar për shkak të disa bl
Napoli-Inter, pjesa e parë mbyllet me 3 gola dhe nje rezultat surprizë (VIDEO) Napoli dhe Interi zhvilluan një pjesë të parë me ritëm në stadiumin "San Paolo" sa i takon javës së 18-të të Serie A.
Wolves - United mbyllet pa gola, gjithçka vendoset në "Teatrin e ëndrrave" Wolves dhe Manchester United kanë barazuar sonte në Molineux Stadium, ku fituesi për rrethin e katër të kupës FA në Angl
Mbyllet "El Clasico", Barcelona dhe Real Madrid ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola "El Clasico" mes Barcelonës dhe Realit të Madridit. Një ndeshje me shumë ritëm, rast
Tirana-Flamurtari, mbyllet pjesa e parë me një lojë të mërzitshme nga të dyja ekipet (VIDEO) Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë e duelit të "Selman Stërmasit" mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardheblutë ish
Mbyllet faza e grupeve, këto janë 16 skuadrat që u kualifikuan në Champions Ka përfunduar faza e grupeve në Champions League. 16 skuadra kanë arritur që të sigurojnë kualifikimin në raundin me
Mbyllet pas 58 vitesh postblloku më i famshëm në botë (FOTO LAJM) Pas murit të Berlinit, ishte atraksioni më i famshëm për turistët që ende kërkojnë në Berlin memorie të epokës ku kryeqy
Pas arrestimit të "Zogut të Tiranës", mbyllet emisioni ku ai bënte pjesë Dy javë më parë, Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’ u arrestua nga policia. Ai akuzohej për shfrytëzim të fem