999 rezultate për

mbledhur

“Ndizet” Tirana, fillon festa Kuq e Zi (FOTO LAJM) Qytetarët në Tiranë kanë nisur të festojnë vendimin e CAS-it, ku Shqipërisë iu dhanë 3 pikë në tavolinë përballë Serbisë
Pyetjet e maturës shpërndahen në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami, gjatë vizitave të tij në vendet ku po kryhet porvimi i maturës, u shpreh se nuk ka pa
Deputeti i PS: Ramës i'a ka mbledhur gruaja Batutat në Lushnje nuk kanë të sosur, ndërsa deputeti Arben Çuko i është drejtuar Ramës me një batutë, duke i thënë se i
Protestuesit: Të largohet kjo qeveri kriminale (FOTO VIDEO) UPDATE - Edhe në këto momente, vijon protesta e qytetarëve kundër qeverisë, por se deri tani nuk është shënuar asnjë inc
Studim/ Depresioni nuk të bën të dhunshëm Sëmundjet psikologjike, përfshirë depresionin janë sëmundje të cilat nuk kanë lidhje me sjelljet e dhunshme që mund të s
Shikoni se si shpëton pa asnjë dëmtim nga rrotat e kamionit (VIDEO) Është e pabesueshme të mendosh se një vogëlushe ka shpëtuar nga rrotat e këtij kamioni gjigand. Në imazhet e videos shoh
Gjuriç: Si iu bë Jabllanoviqit s'mund t’i bëhet asnjë serbi në Kosovë Drejtori i zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka deklaruar se janë mbledhur në Graçanicë për të tregu
Alarm fals për bombë në Tiranë (FOTO LAJM) Update- Alarmi për bombë në Tiranë ka rezultuar fals. Qesja e dyshimtë nuk kishte lëndë plasëse. Burime nga P
Mbyllet protesta paqësore e PD (FOTO LAJM) Në marshimin e PD ku kërkuan largimin e Ilir Metës, Portali Albeu ka përcjellë në kohë reale të gjithe zhvillimet e prot
Njihuni me makinat e milionerit të ri nga Katari (FOTO LAJM) Një 26 vjeçar është dhe milioneri më i ri nga Katari, ai ka në pronësi tashmë një Bentley, një Ferrari dhe tani drejton
Serbët ngrihen në protesta për Trepçën Serbët kundërshtojnë ndryshimet dhe plotësimet e projektligjit për Trepçën. Ditën e sotme ata janë mbledhur në tre vende
230 mijë vetë homazhe për 17 viktimat e sulmeve terroriste Të paktën 230 000 persona manifestuan sot në të gjithë Francën në kujtim të 17 viktimave të sulmeve terroriste që trondi
36 persona humbin jetën gjatë festimeve në Shangai 36 njerëz kanë humbur jetën nga shtypja e turmës së madhe të njerëzve që ishin mbledhur për të festuar ndërrimin e vitev
Sulm kamikaz në Bagdad, vriten 22 persona Zyrtarët e lartë në Bagdad kanë informuar se si pasojë e një sulmi vetëvrasës në kryeqytet, kanë vdekur 22 persona. N
10 filmat më të shkarkuar të javës (FOTO) "The Maze Runner", "Nightcrawler" dhe "Teenage Mutant Ninja Turtles" janë tre filmat më të shkuar në BitTorrent për javë
Ish-ushtari i UÇK-së siguron bukën e gojës duke mbledhur hekurishte Ish-ushtari i UÇK-së dhe më vonë edhe i TMK-së, Hajredin Sejdiu ka 10 vjet që e siguron bukën e gojës së tij dhe familje
Dita tragjike dhe magjike e 9 nëntorit, kur u shemb përfundimisht Muri i Berlinit (FOTO LAJM) Udhëheqës evropianë dhe disidentë të kohës kanë shënuar sot një çerek shekulli që nga protestat dramatike në Gjermaninë
I marrosur pas picave, thyen rekord për koleksionin e rrallë (FOTO LAJM) Picat mbetet padiskutim një ndër ushqimet që çdokush do të tundohej dhe nuk mund të refuzonte një copë, por ka edhe nga
Apel për jetën, Stresi merr vetëm lumturi Stresi me anë të një fotoje të postuar në rrjetin e tij social Facebook, i ka dhënë një mesazh mjaft të qartë të gjithë
Nga fëmijëria në pleqëri për 4 minuta (VIDEO) Cikli i jetës së njeriut fillon me lindjen, për të vazhduar me fëmijërinë, adoleshencën, rininë dhe në fund plakjen.