999 rezultate për

mbledhur

Basha e quan truk shkarkimin e Tahirit: S'jemi mbledhur për "koka kecash" Lulzim Basha e ka quajtur truk lajmin per shkarkimin e ministrit Tahiri, teksa foli nga çadra e protestes. “Sonte jem
Aktivisti ia thotë në sy Bashës: E ke kuptuar që përballë Ramës i humb zgjedhjet (VIDEO) Aktivisti Aulon Kalaja ka habitur jo pak me deklaratën e tij sot në çadrën e PD-së. Ai tha se Lulzim Basha e ka kuptu
Protestuesit rrethojnë lokalin ku gjendet Kryeministri Rama (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama kaloi pranë çadrës së protestuesve. Protestuesit e opozitës e morën këtë si ofendim
E ÇUDITSHME/ Rama, Tahiri dhe Beqaj në protestën e opozitës (FOTO LAJM) Ka nisur protesta e opozitës e cila ka mbledhur nga e gjithë Shqipëria gati 8 mijë njerëz të cilat të ardhur nga qytete
Serbët mblidhen rreth murit për ta ndaluar rrënimin Në veri të Mitrovicës janë mbledhur disa protestues serbë. Numri i tyre arrin në 100, ndërkaq janë mbledhur tek muri il
Shkarkimi i Manjanit, Rama mbledh urgjent Grupin Parlamentar të PS-së Pas vendimit për shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, Kryeministri Rama ka mbledhur grupin parlamentar të
Not në temperatura nën zero në Angli për të mbledhur para për bamirësi (VIDEO) Më shumë se 300 persona morën pjesë në Notimin Vjetor në “Doxing Day” në Cromer të Anglisë. Kjo maratonë që kërkon p
Këshilltari i Erdogan: Shefat e huaj të kuzhinave në Turqi janë spiunë Disa shefa të huaj kuzhine që merren me programe televizive në Turqi janë të angazhuar me aktivitete spiunimi. Kjo de
UNESCO shpall Jogën trashëgimi të njerëzimit Joga është zyrtarisht trashëgimi kulturore jo materiale e njerëzimit nga një komitet i UNESCO-s i mbledhur në Addis Abeb
Ja si e festojnë shqiptarët Pavarësinë në Turqi (VIDEO) Festën e Pavarësisë e kanë festuar edhe shqiptarët që ndodhën në Turqi. Ata janë mbledhur në një organizim të Unionit të
ZJARRI NË BABRRU/ Fëmijët ishin vetëm në shtëpi, prindërit kishin dalë për të mbledhur kanaçe (VIDEO) UPDATE- Një fëmijë 2 vjeç humbi jetën mëngjesin e sotëm nga flakët e zjarrit në një shtëpi në Babrru, ndërkohë që forcat
Turma ngre zërin ndërsa Rama pi kafe me Shalsin Me mijëra qytetarë janë mbledhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” për të protestuar kundër ligjit të plehrave, ndërsa
Prishtinë/ Boshatisen kontenjerët por lenë mbeturinat jashtë pa mbledhur (VIDEO) Pastrimi i mbeturinave në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, si duket nuk bëhet ashtu siç duhet. Një video e cila po q
Veterani i luftës mbijeton duke mbledhur kanaçe Bashkim Ceroviku pjesëmarrës i Ushtrisë çlirimtare kombëtare të shqiptarëve në Maqedoni, në Brigadën 113 "Ismet Kumanova
Pelegrinazhi i Haxhit/ 1.5 milionë persona në malin Arafat Të paktën 1.5 milionë myslimanë janë mbledhur në malin Arafat për të ofruar lutje dhe për të lexuar pjesë nga Kurani.
Maturantët: "Mos e shisni universitetin" (VIDEO) Maturantët janë mbledhur për të protestuar kundër formulës së përzgjedhjes së fituesve në Universitete, për të dytën dit
Ja sa para janë mbledhur nga Kryqi i Kuq për rajonet e përmbytura Kryqi i Kuq i Maqedonisë ka bërë me dije se për rajonet e përmbytura ka grumbulluar gjithsej 624.550 euro, ndërsa në num
Rama i përvishet punës Sikundër e bëri me dije edhe më herët përmes postimit të një fotoje në rrjetin social Facebook, Rama ka mbyllur pushimet
31.570.576 denarë janë mbledhur për zonat e përmbytura Kryqi i Kuq i Maqedoni'së ka informuar se deri më tani janë mbledhur rreth 31.570.576 denarë në llogari të Fondit për so
Protesta në Australi pas skandalit të abuzimit me të rinjtë aborigjenë Me qindra vetë kanë dalë në protesta në qytete të ndryshme të Australisë pas skandalit të abuzimeve me të rinjtë aborigj