999 rezultate për

mbetet

E papritur: Juventus shpërndan numrat e fanelave, por "9" mbetet pa "pronar" Fanela me numrin 9 e Juventus nuk ka pronar, për momentin. Klubi bardhezi ka dorëzuar në Lega Calcio listën e numrave
Sky: Icardi mbetet tek Interi, gjithçka e zbulon kjo foto e Wanda-s (FOTO LAJM) Icardi do të mbetet tek Inter dhe tashmë ka zënë mend. Kështu shkruan "Sky Italia" duke iu referuar burimeve nga skuadra
Pyje sa 3 fusha futbolli po digjen çdo minutë në Amazonë, çfarë po mbetet pas (FOTO LAJM) Zjarret që kanë përfshirë Amazonën po kthehen në një shqetësim ndërkombëtar, ndërkohë që nuk kanë munguar as përplasjet
Befason Ronaldo: Mund t'i jap fund futbollit vitin tjetër (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhe 3 vite kontratë me Juventusin, ku dhe ka deklaruar me pare se do ti japë fund karrierës në futb
Icardi mbetet te Interi? Kjo foto tregon shumë (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka lënë të kuptohet se nuk e ka ndërmend të largohet nga Interi, pasi sot njoftoi se është duke e ndërtuar
2 të vdekur, mbetet në burg inxhinieri i skela "Syla" Gjykata e Tiranës ka vendosur të nxjerrë nga qelia Xhimi Tarushin, pronarin e firmës së kontaktuar nga bashkia e Tiranës
Vitet kalojnë Melo mbetet i njëjtë, lë pa ndjenja kundërshtarin (VIDEO) Felipe Melo, ish-futbollist i Juventusit, Inter, Galatasaray, Fiorentina, ndër të tjera, pjesë e Palmerias prej vitit 20
Shifra shqetësuese: Shqiptarët kalojnë kaq vite në “dembelizëm” Banka Botërore në Raportin e rregullt Ekonomik për rajonin e Ballkanit Perëndimor ka prezantuar disa tregues, që ndër të
E FUNDIT/ I zoti i shtëpisë vret hajdutin në mënyrë makabre dhe mbetet i plagosur Një person ka mbetur i vdekur dhe një i plagosur gjatë një tentative për grabitje në Lagjen e Pajtimit në Shtime. Ng
Basha po mbetet "fillikat", e braktis një tjetër aleat Pavarësisht se tri parti opozitare kanë paraqitur kërkesë zyrtare në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për nisjen e proce
Milani mbetet "duarbosh", ylli i Nice transferohet në Premier League (VIDEO) Milani ka mbetur duarbosh. Futbolisti i Nicë, Allan Saint-Maximin i cili kërkohej me ngulm nga Milani ka firmosur për Ne
E konfirmon Marotta, Icardi mbetet te Interi Giuseppe Marotta u pyet nga gazetarët mbi merkaton dhe ecurinë e negociatave me Manchester United, për transferimin e Lu
"Zemër" fiton super çmim, Dhurata Dora mbetet pa fjalë (VIDEO) Kënga “Zemër” e Dhurata Dorës në bashkëpunim me Soolking i tejkaloi pritshmëritë. Ky single muzikor është certifikuar nd
Digjet një banesë, qyteti mbetet pa energji elektrike Një banesë është djegur rreth orës 21.00 në lagjen ‘Kastrioti’ të qytetit të Fushë-Krujës. Zjarri ka rënë në një dho
William Levy mbetet pa para, shet vilat dhe makinat Aktori William Levy, një nga emrat më të dashur të ekranit, pas roleve të tij protagonistë në telenovela duket se nuk po
Christian Eriksen mbetet në Premier League, gati kalimi tek rivalët Christian Eriksen mund të largohet nga Tottenham, por jo nga Premier League. Sikurse raportojnë mediat në ishull, dan
Dita e nxehtë, surprizon moti gjatë pasdites Edhe sot, vendi ynë mbetet në ndikimin e masave ajrore të nxehta me origjinë afrikane duke diktuar mot të kthjellët dhe
Pakt me opozitën, Rama: Dora ime mbetet e shtrirë Kryeministri Rama gjatë Asamblesë së PS u shpreh se dora e tij mbetet e shtrirë për të biseduar me opozitën, ndërsa para
Kukësi ndjek Tetutën mbetet vetëm Partizani Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që
Shpërthen bombula në Selenicë, familja mbetet në qiell të hapur Shpërthimi i bombolës së gazit mbrëmjen e së mërkurës la në qiell të hapur 6 anëtarët e familjes Hoxha në Drashovicë të