999 rezultate për

maskuar

Renato tregon tmerrin: Dy persona të maskuar drejtuan armën I ftuar sonte në BE Coffee, Renato Mekolli ka rrëfyer një cast shumë të frikshëm në jetën e tij. Teksa ishte në një b
Kjo shitëse nga Tirana është e çmendur, sulmon hajdutin me pistoletë në dorë (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Hyri me pistoletë të vidhte argjendarinë, shitësja i hedh spraj djegës (VIDEO) Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed
Banditët lidhin familjen duke i kërcënuar me ujë të nxehtë, vjedhin 3 makina e 15,000 paund (VIDEO) Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur një moment dramatik kur grabitës të maskuar marrin "peng" një pronar, duke e li
Deputeti rrëfen prapaskenat e tmerrshme, Sela i maskuar si polic dhe Shekerina si mjeke Nikolla Todorov, deputet i VMRO-DPMNE-së, i cili dëshmoi sot në Gjykatën penale për ngjarjet në Kuvend, tha se më 27 pri
Autorët e njihnin viktimën në Shkodër, ishin të pamaskuar kur qëlluan Janë zbardhur detaje të frikshme nga vrasja në Shkodër ku u ekzekutua me kallashnikov 30-vjeçari Arjan Ferracaku. Fe
Maskat dalin në Korçë, kjo është lëvizja e tyre Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22.30, në fshatin Porodinë ku katër persona të maskuar, kanë hyrë
Atentat me armë në mes të ditës (VIDEO) Një person i armatosur është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa qëllon me armë ndaj një gruaje, e cila ndodhet brenda
Arrestohen nëntë protestues të dhunshëm Të paktën 9 persona kanë përfunduar në pranga gjatë protestave të mbrëmshme në Shkup. Sipas policisë personat në fjalë k
Grabitet me armë argjendaria Një argjendari në qytetin e Durrësit është grabitur pasditen e sotme nga dy persona të maskuar. Bëhet me dije se argj
Shkatërrohet banda shqiptare e tmerrit, grabisnin me dhunë në Greqi Një bandë shqiptarësh e cila merrej me grabitje është shkatërruar ga policia greke. Mediat vendase hkruajnë se banda
Maskat i hyjnë në shtëpi me kallashnikov dhe i vjedhin milionat biznesmenit Një biznesmen në Fushë-Krujë ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar. Katër persona morën nën kërcënimin e ar
Terror në Tiranë, persona të armatosur grabisin bankën në mes të ditës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë ku një person i maskuar ka grabitur një shumë parash nga spo
Lidhin pronarin, maskat grabisin me dhunë vilën 3-katëshe në Ksamil Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Ksamil. Burimë zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur
Dhuna në Kuvendin e Maqedonisë, arrestohet një nga personat e maskuar Policia e Maqedonisë ka arritur të arrestojë edhe një të kërkuar nga personat e akuzuar për dhunën në Kuvendin e Maqedon
Grabitja në Laç, del videoja e largimit të autorëve me paratë (VIDEO) Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabitja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe
Grabitja në Laç, si autorët thyen xhamin dhe kërcënuan punonjësit Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabitja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe
Shëtit i maskuar si Kim Jong Un rrugëve të Seulit, shihni reagimet e qytetarëve (VIDEO) Kim Jong-un lideri i Koresë së Veriut është tmerri i banorëve të Koresë së Jugut nga frika se ai në cdo moment mund të l
Tmerr në Delvinë, maskat dhunojnë dhe grabisin të moshuarin Një grabitje me dhunë ka ndodhur në Delvinë ku një 72-vjeçar është dhunuar nga personat e maskuar dhe grabitur me dhunë.
Detajet e tmerrit në Dukagjin: Na ulën në tokë e dogjën furgonin Vazhdojnë hetimet në lidhje me ngjarjen e djeshme në Dukagjin ku persona të maskuar grabitën pasagjerët e një furgoni e