999 rezultate për

maskat

Ja pamjet nga maskat që po terrorizojnë Prishtinën Vjedhjet në Prishtinë po i cënojnë tepër qytetarët, pasi çdo ditë e më shumë po bëhen një fenomen kërcënues. Në rapor
LAJM I FUNDIT/ Maskat grabisin një pikë karburanti në Krujë Një pikë karburanti në Krujë është grabitur nga dy persona të maskuar. Personat e armatosur mësohet se i kanë marrë
Maskat grabisin lekët në një karburant në Rinas Gjatë mesnatës është sinjalizuar për një grabitje me armë në rrugën Rinas-Fushë Krujë, ku dy persona me armë dhe të mask
Maskat vrasin ish-zyrtarin në Rrëshen, policia zbulon makinën e vrasësve Blutë e Lezhës kanë identifikuar makinën e vrasësve të Saimir Jakut sot në Rrëshen dhe së bashku me FNSH-në është në ndj
Këngëtari i muzikës popullore grabitet nga maskat në Shëngjin Një tjetër banesë ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit, rreth orës 01.20. Buri
Maskat grabisin bankën në Vlorë Një vjedhje e përsëritur në një bankë në Vlorë ka ndodhur mesditën e sotme, ndërsa maskat kanë marrë thasët me para dhe
Zbardhet misteri për në Rinas/ Kush janë "kushërinjtë" që i hapen portat hajdutëve? Ish kryeministri Berisha ka dhënë disa detaje lidhur me grabitjen në Rinas, ndërsa duke cituar qytetarin dixhital ai nën
"Pasi maskat ikën në drejtim të paditur, u zgjuan nga gjumi çunat e krimit" Në statusin e radhës në Facebook, ish kryeministri Berisha nënvizon se kjo vjedhje nuk mund të ndodhte pa bashkëpunimin
Maskat i marrin kambistit 18 mln lekë Pasditen e sotme, një grabitje me armë dhe maska ka ndodhur pranë stadiumit “Qemal Stafa” në kryeqytet. Një kambist
Dy të moshuarit rrëfejnë tmerrin nga maskat: Na dhunuan e na morën 100 mijë lekë Grabitja e dy të moshuarve gjatë orëve të para të së enjtes ka vënë në lëvizje policinë, për të cilën kanë shoqëruar në
Maskat godasin me shkop çiftin e të moshuarve, u marrin 100 mijë lekë Maskat kanë grabitur një çift të moshuarish në banesën e tyre, ku u kanë marë 1 milionë lekë. Bëhet fjalë për një çift t
Maskat plagosin pronarin e një dyqani në Ferizaj Dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë plagosur një pronar dyqani me inicialet M.K nga Ferizaj, pasi ai nuk kishte
Maskat grabisin punonjësin e karburantit Në kërcënimin e thikës, maskat kanë grabitur gjatë mbrëmjes punonjësin e një karburanti në Shijak. Grabitja me dhunë ka
Maskat vjedhin kazinonë në mes të Tiranës Një kazino pranë qendrës së Tiranës është grabitur sot rreth orës 04:30 minuta nga ana e një personi të veshur me maskë
Maskat rrahin një person dhe i marrin 10 mijë euro Mëngjesin e sotëm, në rrugën "Ali Baushi", në zonën e njohur si "Xhamlliku", disa persona me maska kanë goditur me grush
Maska me baltë, e shkëlqyer për trajtimin e rrudhave Balta është trajtues i shkëlqyer për lëkurën. Efektet pozitive të baltës njihen që në kohën e Kleopatrës, por edhe në di
Maskat grabisin një supermarket në Vlorë Një supermarket në Vlorë, pranë Urës së Mifolit u grabit nga 3 persona të armatosur të cilët kanë arritur të marrin një
Maskat grabisin një pikë karburanti në Lezhë Një grabitje me maska ka ndodhur në rrethin e Lezhës, pranë një pike karburanti. Sipas të dhënave të para, 2 persona
Grabitet kazinoja në Tiranë, maskat vjedhin 1 milionë lekë Dy persona të maskuar kanë kryer një grabitje në një kazino në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur sonte rreth orës 20.30 minu
Maskat grabisin picerinë natën e Krishtlindjes, dy në pranga e dy në kërkim Dy në pranga dhe dy në kërkim është bilanci i një aksioni të policisë pas grabitjes së një picerie në Fier. Piceria e ci