999 rezultate për

mascherano

Mascherano rinovon me Barçën Mesfushori i Përfaqësueses së Argjentinës, Javier MAscherano, ka rinovuar kontratën me skuadrën e Barcelonës deri në vit
Mascherano në bisedime për rinovimin e kontratës Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano pritet të rinovojë kontratën me klubin katalanas. Ai ka zhvilluar bisedimet m
Argjentina nuk është kopje e Barcelonës Javier Mascherano insiston se Argjentina nuk duhet të kopjojë stilin e lojës të Barcelonës. Skuadra e Alejandro Sabella
Nuk iki nga Barcelona Mesfushori argjentinas i Barcelonës, Javier Mascherano ka deklaruar se ai është i lumtur me jetën dhe karrierën te gjiga
"Barça e Messit dhe Guardiolës" Javier Mascherano e ka cilësuar Pep Guardiolën si heroin e triumfeve të arritura në vitet e fundit dhe si një gjeni i vë
Chelsea-Barça, formacionet e mundshme Këto janë formacionet e mundshme që mund të zbresin sonte në mbrëmje në gjysëmfinalen e parë të Champions League mes Che
Mascherano: Nëse Reali fiton titullin, do e përgëzojmë Pavarsisht se me 7 pikë më pak në renditje se Reali i Madridit, në kampin e Barcelonës besojnë ende te titulli kampion.
Mascherano: Një ditë do humbim me Realin " Kemi qënë me fat që fituam klasiken e fundit, por një ditë do të humbim sepse përballemi me një skuadër të madhe si Re
Juve "pazar" në Spanjë, kërkon Mascherano dhe Albiol Juventusi kërkon të bëjë përforcime me emra të mëdhenj dhe për këtë ka nisur të interesohet në klubet më të mira të Evro
Milan, merkato nën ritmin e Tangos Një tjetër futbollist argjentinas përfundon në idetë e zv/Presidentit të Milan, Adriano Galliani. Sipas asaj që shkruan
Barça, Mascherano: Jemi superiorë ndaj Realit Gati për Botërorin e Klubeve që do të zhvillohet në Japoni, mbrojtësi i Barcelonës Javier Mascherano, iu kthye fitores 3
Milan, pas Tevez ëndërrohet Mascherano Agjenti i Carlos Tevez, Kia Joorabchian mund të jetë njeriu "kyç" i merkatos së Milanit për vitin 2012. Pas takimit me A
Meritonim të shënonim më shumë gola Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano ka thënë se klubi i tij meritoi të shënonte më shumë gola në ndeshjen kundër
Argjentina ka dështuar si ekip Mesfushori Javier Mascherano u tregua i sinqertë dhe pranoi se Argjentina ka dështuar tërësisht në vitet e fundit, ndërs
Mascherano falenderon Messin Mesfushori i Barcelonës Javier Mascherano ka shprehur kënaqësinë e tij më të madhe dhe falënderimin për Lionel Messi, se
Mascherano: Do ta mundim rivalin tonë të përbetuar Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano ka thënë klubi i tij do ta mposht rivalin e përbetuar, Real Madridin sonte në
Mascherano: Shpresojmë për një rezultat "pozitiv" në Bernabeu Mesfushori i Barcelonës, Javier Mascherano, ka shprehur shpresën se të mërkurën në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së L
Messi: Më fal kush është Mourinho? Lufta totale midis Barcelonës dhe Real Madridit ka filluar të shfaqet edhe në deklaratat e protagonistëve të këtij dueli
Barcelona transferon mesfushorin Maskerano Më në fund është mësuar destinacioni përfundimtar i mesfushorit argjentinas. Havier Maskerano do të veshë fanellën e Bar
Zubizareta: Maskerano nuk është pjesë e planeve tona Drejtori teknik i Barcelonës, Andoni Zubizareta thotë se objektiv i tyre nuk është Havier Maskerano nga Liverpuli. Sp