999 rezultate për

masakra

Masakra e Teksasit, nëna dhe motrat vdesin para syve të 5-vjeçarit (FOTO) Një djalë pesëvjeçar është gjetur duke u fshehur nën tavolina nga tezja e tij, pasi nëna dhe motrat e tij u qëlluan për
Masakra e Lushnjës, familjarët e autorëve bëhen gati të arratisen nga Shqipëria Ndërkohë që nuk janë kapur ende autorët e masakrës së Lushnjës ku mbeten të vrarë Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi, familja
Masakra në Teksas, ky është heroi që vrau agresorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Teksas një person qëlloi për vdekje 26 persona shumë prej tyre anëtarë të një familjeje. I identif
Masakra e Teksasit, sulmuesi postoi armën në "Facebook" para krimit (FOTO LAJM) Një 26-vjeçar i quajtur David Patrick Kelley, hyri në një kishë në një qytet të vogël pranë San Antonio të Teksasit të d
Masakra në Lushnjë, i ati i autorit: Do ta var tim bir në litar Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili që prej datës 11 Tetor janë të shpallur zyrtarisht në kërkim nga policia si autorë të dy
Masakra në Gjirokastër, fqinja rrëfen tmerrin Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
Masakra në Gjirokastër, si i ekzekutoi kushëriri burrë e grua në banesë Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
Vazhdon “masakra” me Bjeshkët e Nemuna Prerja ilegale e pyjeve vazhdon me ritme të shpejta. E gjendja me e përkeqësuar e tyre mbetet në Bjeshkët e Nemuna, ku p
Masakra në Lushnjë, autori i tretë zbulohet prej problemit në të ecur Masakra në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë tronditi dhe bëi bëujë vetëm pak ditë më p
Masakra në Lushnje, efektivët e policisë ndihmuan autorët e vrasjes Pas masakrës së Lushnjes, ministri i Brendshëm, Fatmit Xhafa, paralajmëroi gjatë një vizite blic se do të ketë largime d
Masakra në mes të Lushnjës, zbulohet skema si ndodhi ngjarja (VIDEO) Për ngjarjen e tmerrshme në Lushnjë ka folur edhe gazetari Spartak Koka i ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ më Nisida Tufën
Masakra mes Lushnjes, a u dorëzua në polici “Juli i Pashakos”? Në një kohë kur dje u përfol se ai dyshohej të ishte atentatori i tretë i vrasjes së dy të rinjve pak ditë më parë në Lu
Masakra në Lushnjë, gazetari: Mbroni familjarët, lufta sapo ka nisur Masakra në Lushnjë po diskutohet edhe në emisionin e sotëm “Byro” në ABCnews. Një nga të ftuarit, Ferdinand Dervishi
Gazetari për tmerrin në Lushnjë: Masakra sapo ka nisur, viktimat nuk ishin shenjestra Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Opinion” është shprehur se ngjarja që tronditi një ditë më parë
Masakra të Shkencat, nëna e viktimave: E vështirë të shohësh vrasësin e fëmijëve të tu Në seancën e djeshme gjyqësore, në Gjykatën e Krimeve të Rënda kunder vëllezërive Klejvi dhe Markelian Doçi, nën akuzë,
Masakra e Beratit, si u hakmor Altin Dardha për vrasjen e babait Gëzim Kasemi, anëtari i bandës së Altin Dardhës në Berat, i akuzuar për pjesëmarrjen në vrasjen e katër personave, është
58 të vdekur e 515 të plagosur, masakra e Las Vegasit me anë të fotove (FOTO LAJM) Të paktën 58 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 515 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi Stephen Paddock hapi zj
I ekzekutuan vëllanë, Çako rrëfen masakrat e regjimit dhe rolin e Gramoz Ruçit Regjimi komunist vrau mijëra shqiptarë por dhe detyronte që familja ti shtypte përbuste e braktiste njerëzit e dashur.
Kujtohet masakra e 12 gushtit në Luboten, tmerr, frikë… kur përmendet kjo datë (FOTO LAJM) Tmerr, frikë, krisma, zëra të njerëzve, këto u vijnë në mend lubotenasve kur përmendet 12 gushti i vitit 2001. Edhe p
KOMENT/ “Masakra” idiote për rënkimet e tenorit Agim Hushi! Prof. Asoc. Enver Bytyçi Diktaturat edhe në grahmat e fundit të tyre adresohen te nacionalizmi. Kur Ismail Kadar