999 rezultate për

martinez

Lautaro Martinez nuk e ka ndërmend të lëvizë nga Interi Pas disa paraqitjesh mjaft dinjitoze në Kupën e Amerikës me kombëtaren argjentinase, Lautaro Martinez tërhoqi vëmendjen
Agjenti e zbulon të ardhmen e Lautaro Martinezit Agjenti i Lautaro Martinezit, Beto Yaque ka thënë se sulmuesi do të qëndrojë te Interi, transmeton zeri.info Yaque sh
Po shkëlqen me Argjentinën, Barça përgatit 112 mln euro për yllin e Interit Lautaro Martinez ndryshoi thuajse gjithçka në karrierën e tij në pak muaj. Nga një lojtar kryesisht stoli tek Interi
Ylli i Interit realizon super golin më të bukur në Kupën e Amerikës (VIDEO) Laurtaro Martinez ka shënuar një super gol për t’i dhënë epërsinë Kombëtares së Argjentinës përballë Venezuelës, në çere
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Martinez kandidat potencial për të zëvendësuar Valverden Barcelona pritet që shumë shpejtë të shkarkoj trajnerin Ernesto Valverde. Sipas mediumeve spanjolle, kryesia e klubit
Zyrtare: Ajax gjen pasuesin e De Ligt Lisandro Martinez është lojtari më i ri i Ajaxit. Ai u ble për të zëvendësaur De Ligt i cili do ti bashkohet Barcelonës
Lautaro Martinez kërcëkon Juventus: Vitin tjetër ju "heqim kurorën" Lautaro Martinez është gati të luajë derbin e parë të Italisë si protagonist, pasi Luciano Spalletti pritet të preferojë
E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram n
Rikthehen Martinez dhe De Vrij, Brozovic ny dyshim për dy ndeshjet e rradhës Lautaro Martinez dhe Stefan de Vrij do të kthehen për Interin, por Marcelo Brozovic thuhet se është në dyshim për ndeshj
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Legjenda e Interit ngre në qiell Lautaro Martinez Hernan Crespo është i mahnitur nga Lautaro Martinez. Sulmuesi i ri argjentinas ka impresionuar gjatë mungesës së Icardi-
Formacionet zyrtare të super derbit Milan-Inter Kanë dalë formacionet zyrtare të Milan-Inter. Nuk ka surpriza të mëdha, Milan do të luajë me të përhershmit në mbrojtje,
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d
Interi shënon dy herë parballë Spal, i ngjitet Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të sigurojë një 3 pikësh mjaft të rëndësishëm përballë Spal brenda në San Siro, shkruan Albeu.com V
Formacionet zyrtare: Interi kërkon fitoren kundër Spalit, Martinez e nis titullar Interi do presë në orën 15:00 Spalin teksa do të kërkojë të rikthehet tek fitorja pas humbjes 2-1 nga Cagliari një javë
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
Mjafton Martinez, Bayern merr kreun dhe kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka lënë pas krizën e rezultateve. Skaudra e Niko Kovac ka fituar me rezultatin minmal 1-0 në
Martinez kalon në avantazh Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munich ka kalaur në avantazh ndaj Herdha Berli në minutën e 62 falë mesfushorit spanjoll Javi Martinez. Bavare
Formacionet zyrtare: Interi e nis me Martinez ndaj Sampdorias Interi do të kërkojë vetëm fitoren ndaj Sampdorias për të vijuar rezultatet pozitive në Serina A. Zikaltrti vijnë në