999 rezultate për

marr

Kryebashkiaku i Tepelenës bëri fushatë në shtëpinë e zotit, reagon kisha në Vlorë: Marrëzia nuk paska fund Kisha Ortodokse në Vlorë ka reaguar në lidhje me kryebashkiakun e Tepelenës Tërmet Peçi, i cili si asnjëherë më parë, ka
Sekreti i lumturisë sipas shkencëtarëve Njerëzit kanë tendencë që gjithmonë të përpiqen të sillen më mirë me të tjerët dhe të jenë në disponim sa më të mirë.
E thonë shkencëtarët, ky është sekreti i lumturisë Njerëzit kanë tendencë që gjithmonë të përpiqen të sillen më mirë me të tjerët dhe të jenë në disponim sa më të mirë.
E bujshme nga Spanja: Juventus favorit në garën për Griezmann Siç është raportuar nga Don Balon ka një surprizë të madhe. Në fahehtësi, Juventusi është në gjurmët e Antoine Griezmann
Zaho befason Ramën, i merr mikrofonin live në mes të intervistës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja Linda ishin mbrëmë në Butrint për të qenë krah Nicolas Sarcozy-së në shkallët e
U martua me "gjyshin" e saj, por tashmë vajza ka frikë të futet në shtrat (FOTO LAJM) Thuhet se dashuria nuk njeh moshë. Këtë gjë e vërteton historia e një 33-vjeçarja, e cila është martuar me një 70-vjeçar
Ushtari gjerman tenton t’ia marrë armën komandantit Tahir Sinani, por ai nuk ia jep (VIDEO) Prit! Kadal, kadal’ – Komandant i UÇK-së Tahir Sinani përplaset me KFOR-in gjerman, të cilët duan t’ia marrin armën, në
Rrëmujë në Shkodër, protestuesit marrin para Ademin dhe Nokën Me largimin e kryeministrit Rama nga Shkodra është përmbyllur edhe protesta e opozitës në këtë qytet. Kryetarja e Bashki
Modelja seksi që ndërpreu finalen ka video pornografike? (FOTO LAJM) Kinsey Wolanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta. Vr
I hoqën internetin, i riu mendon hakmarrjen e tmerrshme ndaj tyre (FOTO LAJM) Videoloja ishte bërë si drogë për të. Nuk arrinte që të jetonte pa të dhe inatosej ndaj kujtdo që i thoshte se nuk i shk
Interi arrin marrëveshje me Lukakun "The Sun" ka raportuar sot se Interi ka arritur akordin me sulmuesin belg Romelu Lukaku, po mbetet ende larg marrëveshja
Debati për Bushatin, Osmani i përgjigjet Nikollovskit Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani i është përgjigjur akuzave të nënkryetarit të VMRO-DPMNE-së, Aleksa
Arsyet pse meshkujt refuzojnë të kryejnë marrëdhënie Kur bëhet fjalë për seksin, burrat janë të gatshëm ta bëjnë në çdo kohë, apo jo? Epo, jo gjithmonë…Mund të jetë e vështi
Apeli vendos për masën e arrestit për 31 të arrestuarit në veri Mbetet në fuqi masa e paraburgimit kundër tridhjetenjë të dyshuarve të arrestuar gjatë aksionit të Policisë në veri.
Oriola Marrashi në kulmin e karierës, si u shfaq modelja në sfilatën e rradhës të Guess (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme jo vetëm në Shqipëri por edhe në botë. Së fundmi modelja ka
Tensionet para KZAZ-ve/ Lleshaj në 14:30 deklarate per median, çfarë vendimi do marrë Ministri? Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pritet të dalë në një deklaratë për median lidhur me situatën në të cilën ndodhet ve
Kukës/ Marrëveshje mes Policisë Bashkiake dhe të rendit për largimin e materialeve zgjedhore (VIDEO) Polcia bashkiake dhe ajo e rendit kanë gjetur marrëveshjen e përbashkët për nxjerrjen e materialeve zgjedhore pa dhunë p
Mjeku në Dibër: 6 vjeçari po flinte kur u qëllua, ka marrë plumba në fytyrë dhe pas qafës Mjeku i spitalit të Dibrës, Agron Mezegjiu tregoi për gjendjen në të cilën kishte ardhur fëmija nga Krasta e Martaneshit
Do të marrim me polici! Basha paraqitet në prokurori Kreu i PD-së Lulzim Basha është paraqitur në prokurori pas vendimit për ta marrë me forcë nëse ai refuzonte të shkonte.
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se