999 rezultate për

mario

Bashkëpunuan për vrasjen e Kasmit? Gjykata ndan grekun e Meshinin në burg Gjykata e Tiranës sot ka vendosur që Efthymious dhe Mario Meshini të qëndrojnë në paraburgime të ndryshme, me qëllim që
Mario: Babai im krenar se ia leva fundshpinën Kim Kardashian Mario Dedivanoviç momentalisht është një prej artistëve të makeup-it më të lakmuar e më të vlerësuar në botë. Aktuali
Lyen të pasmet e Kimit në SHBA, Mario në Shqipëri do që të jetë President Mario është një ndër grimierët më të mirë në botë. Me një karrierë shumë të suksesshme pranë Kardashianevë, jeta e t
Nuse shqiptare apo amerikane? Mario jep përgjigjen epike Ai është rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku dhe ka ndërtuar një karrierë jashtëzakonisht të suksesshme duke pu
Videoja e ekzekutimit të Kasmit, momenti kur Mario Meshini ikën me motor (VIDEO) Gjykata ka lënë në burg pa afat Mario Meshinin me akuzën e pjesëmarrjes në vrasje të Devi Kasmit pesë ditë më parë në rr
Mario Balotelli turpërohet nga një 18-vjeçare (VIDEO) Edhe sulmuesi Mario Balotelli nuk i ka shpëtuar talentit të 18-vjeçares Lisa Zimouche. “Freestyle”-a me famë botërore
Dyshohet se e nxorri në pritë, i riu rrëfen momentet e vrasjes Janë zbardhur detajet e fundit në lidhje me çështjen e vrasjes së Devi Kasmit pak ditë më parë në Tiranë. Ditën e dj
Ky është i riu që dyshohet se ekzekutoi mes Tiranës 41-vjeçarin (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. Burim
E pyesin a flet Kim Kardashian shqip? Grimieri shqiptar Mario çudit me përgjigjen Ai është një ndër grimierët më të famshëm në botë. I preferuari i motrave Kardashian-Jenner, i Eva Longoria, Demi Lovato
Joao Mario kalon me sukses vizitat mjeksore te West Ham Gjithçka e kryer tashmë për transferimin e Joao Marios nga Interi te West Hami, në Premier League. Portugezi udhëtoi sot
Mediat angleze konfirmojnë se Joao Mario ka kryer testet mjekësore tek West Hami Joao Mario ka kryer testet mjekësore te West Ham United, ku transferohet në formë huazimi me vlerë 1.2 milionë euro, me
Më në fund, Interi ua gjen vendin dy lojtarëve që i kanë ngecur në derë Dy nga futbollistët e ardhur me shumë bujë në ditët e fundit të merkatos së verës së 2016-ës, Joao Mario dhe Gabigol, du
West Ham e gatshme t'i paguaj pagën Joao Marios Skuadra londineze, West Ham ka pranuar që të paguajë pagën e portugezit të Interit, Joao Mario. Trajneri Luciano Spal
Mario Balotelli transferohet tek gjigandi italian Mario Balotelli raportohet se është afër transferimit tek Juventus. Sipas mediave angleze, ish-sulmuesi i Milanit e I
Shikoni si i respektoi Mario shqiptarët deri në fund Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të
Balotelli kërkon kalimin në Itali, të gjithë pas tij Mario Balotelli përfundimisht ka vendosur të rikthehet përfundimisht në kampionatin italian Serie A. Sulmuesi italian
Joao Mario kundërshton Interin: Dua të zhdukem, jo të huazohem Ndërlikohen marrëdhëniet mes Joao Marios dhe Interit. Sipas mediave italiane, lojtari është kundër idesë së klubit z
Balotelli shndërrohet në Barackotelli (FOTO LAJM) Mario Baloletti po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Francë. Sulmuesi i italian i Nices, në ndeshjen e fundit nd
Largimet mbeten problemi i Interit, Joao Marion u ka ngelur në derë Joao Mario dhe Gabigol ishin 2 përforcimet më të bujshme të Interit në merkaton e verës së 2016-ës, madje në orët e fund
Inter gjen klubin e ri për Joao Marion Sipas radios RMC Sport, portugezi është në negociata për një huazim te West Ham United. Klubit nga Milano tashmë i ka hu