999 rezultate për

manchester

"Nuk kam asnjë dyshim, Pogba do të qëndrojë te Manchester United" Ole Gunnar Solskjaer është i qetë sa i përket spekulimeve për të ardhmen e Paul Pogbas. Norvegjezi është i sigurtë se me
Manchester United vs Milan, formacionet zyrtare Ndeshja e vlefshme për International Champions Cup ndërmjet Man Utd dhe Milan zhvillohet sot me fillim nga ora 18:30.
E KRYER/ Manchester United godet në merkato, afron yllin portugez Bruno Fernandez mund të quhet lojtari më i ri i Manchester United, shkruan Albeu.com. Ylli portugez është parë duke u
Mediat britanike: Ronaldo bind Dybala-n të pranojë Manchester United Cristiano Ronaldo duket se është çelësi i transferimit të Paulo Dybalas te Manchester United. "Daily Mail" zbulon se
Kërkohet nga Bayern Munich, Manchester City vendos shifrën e "kripur" për Sane Ylli i Manchester City Leroy Sane është përfolur shumë këtë merkato vere për një transferim të mundshëm drejt Bayern Mun
Jo vetëm Dybala, një tjetër yll pranë Manchester United Paulo Dybala është shumë afër transferimit tek Manchester United pasi do të përfshihet në një shkëmbim për kalimin e Luk
Merr fund telenovela, Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Leicester Telenovela Harry Maguire duket se ka marrë fund. Mbrojtësi i Leicester City ka arritur marrveshjen me Manchester United
Manchester United mund ta bëjë të tijin Maguire vetëm nëse paguan 87 milion euro Maguire është ‘figura magjike’ që Manchester United po interesohet për të , thotë Rob Dorsett. Manchester United mu
Vera e vërtetë po fillon, futbolli po rikthehet Tifozët e futbollit në Evropë kanë përjetuar një verë të nxehtë nga spekulimet në tregun e transferimeve në pritje të se
Manchester City shumë afër yllit të Juventusit Manchester City është shumë afër sigurimit të shërbimeve të Joao Cancelos nga Juventus. Bisedimet dukeshin që ishin b
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
Lukaku largohet nga skuadra e Manchester United Romelu Lukaku është lënë përsëri jashtë skuadrës dhe largimi i tij nga Manchester United tashmë duket më pranë. Lukak
Vëllai i Dybala takohet me drejtuesit e Manchester United Paulo Dybala është lidhur me një kalim të mundshëm tek skuadra e Manchester United. Dybala duket se nuk do të jetë pj
Manchester United kërkon Douglas Costan në këmbim të Lukakut Juventus dhe Manchester United janë në përpjekje për të realizuar një shkembim lojtarësh. "Daily Mail" raporton se Un
Juventusi sfidon Interin, ofertë për Lukakun Vazhdon lufta Inter-Juventus për Romelu Lukakun! Ndërsa zikaltërit përgatisin një ofertë të re (e para prej 60 mln euros
Totttenham hap "thesin", ofertë rekord për Dybala-n Tottenham Hotspur ka kaluar të gjithë pritshmëritë dhe ka paraqitur një ofertë të majme tek Juventus, për të marrë shërb
E BUJSHME/ Manchester United arrin akordin me Milinkovic-Savic Pas largimit të Pogba, i cili pritet të ndodhë së shpejti, Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi. "Dj
Interi kërkon medoemos Lukakun, ofertës për të i shton dhe Perisic Interi janë duke përgatitur një ofertë të re për Romelu Lukaku, që sipas mediave, do të ofrojnë 55 milionë euro para plu
Mbappe nuk po rinovon, Guardiola e do te Manchester City Kylian Mbappe mund të jetë lojtari i radhës për Manchester Cityn. Fakti që sulmuesi nuk po e rinovon kontratën me PSG-në