999 rezultate për

makinen

Kush ishte George Floyd, afro-amerikani që ngriti popullin amerikan në këmbë? George Floyd, 46 vjeç, u lind në Karolinën e Veriut dhe u rrit në Houston të Teksasit, ku si i ri ishte sportist i mirë,
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç Njëaksident i rëndë me vdekjen e dy të miturve ka ndodhur të premten në Missuri. Dy djem të moshës 7 dhe 6 vjeç, vdiq
Makinën mbushur me drogë, si u kap 32 vjeçarja në Vlorë Dy persona janë arrestuar në Vlorë pasi në makinë i është gjetur 27 kilogram kanabis. Policia arrestoi edhe një 38 vj
Arrestohen dy të rinjtë, i bënë shoshë me plumba makinën korçarit Policia e Korçës ka vënë në pranga dy të rinj pasi akuzohen për vrasje në tentative. Blutë bënë me dije se në pranga
E vogla e shtëpisë, Gent Zenelaj ndan videon teksa i mëson makinën të bijës (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve; një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet
Policja nga Kumanova nget makinën me këmbët mbi timon (VIDEO) Në Tv Telma është dorëzuar një video skandaloze ku shihet një police nga Kumanova duke ngritur këmbët mbi mbi timon.
Djalit i vjedhin makinën në oborrin e shtëpisë: 5 mijë euro shpërblim kush ma gjen! Një situatë e pashpjegueshme i ka ndodhur një djali të ri nga një fshat i Vorës, të cilit i kanë grabitur makinën e park
Dëshmia e biznesmenit që i vodhën 200 milionë lekë: Më bllokuan valët e pultit Zbardhet dëshmia e biznesmenit F. B të cilit i vodhën një shume të madhe parash, 200 mln lekë dhe 50 mijë franga në auto
Vodhi makinën luksoze dhe e nisi drejt Shqipërisë, kapet mat shoferi Një automjet, tip Porsche, ngjyrë e zezë, i vjedhur në Bolonja, u bllokua nga autoritetet doganore në Ancona të Italisë,
Sulm tek Kryeministria? Rama sjell edhe makinën me ujë për të shpërndarë protestuesit (VIDEO) Në këto momente ka nisur protesta e qytetarëve të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit e cila po e zhvillon tubim
"I papërgjegjshëm", Aurela Gaçe tremb ndjekësit me makinën e përplasur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka n
Aksident i tmerrshëm në Maqedoni, treni godet makinën me 5 udhëtarë Sot pasdite rreth orës 19 ka ndodhur një aksident i tmerrshëm afër Velesit, ku treni ka goditur një veturë Reno. Sip
Policia gjobit Flamur Nokën, parkoi makinën para teatrit (FOTO LAJM) Ligji është i njëjtë për të gjitë. Sot është gjobitur nga policia rrugore, ish-deputeti Flamur Noka. Flamur Noka ësht
Hysaj i befason të gjithë, shkon me makinën super luksoze në stërvitje (VIDEO) Napoli ka nisur ditën e sotme stërvitjen, pasi të gjithë lojtarët kishin rezultuar negativë në testet e bëra për Koronav
Rama prezanton platformën e re: Si të merrni leje për të dalë me makinën tuaj! Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka prezantuar platformën e re të aplikimit për të marrë leje në ra
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
Kam larë shkallët e pallatit dhe makinën, balerina tregon jetën e saj në karantinë (VIDEO) Balerina e njohur Isida Mollaymeri ka qenë në një lidhje direkte më emisionin “Ditë e Re” në TV Ora. Gjatë bisedës m
Këta VIP-a fitojnë milionat, por e kanë makinën më të lirë se jotja (FOTO LAJM) Të qenurit VIP nuk do të thotë detyrimisht të jesh një njeri i komplikuar dhe të bësh jetë luksi në çdo detaj. VIP-at
"Tapë" në timon, shoferi përplaset me makinën e policisë Policia e Beratit ka arrestuar një person pasi kishte shkelur urdhërin për ndalimin e qarkullimit ndërsa drejtonte mjeti
245 shoferë dolën pa pyetur për "shtet", iu hiqet patenta për 3 vjet 245 shoferë nuk i janë bindur urdhrit për të mos dalë në qarkullim vetëm gjatë 24 orëve të fundit dhe për këtë arsye at