999 rezultate për

make

Kjo është Kejvina Kthella pa make-up (FOTO LAJM) Ajo magjeps me fotot e saj me make up, madje vërshojnë komentet pozitive. Por këtë herë Kejvina Kthella ka befasuar
Ronela Hajati “sfidon” vajzat, shikoni si duket pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Qeveria e Greqisë refuzon propozimin “Republika Ilindenska Makedonija” Qeveria e Greqisë ka refuzuar propozimin “Republika Ilindenska Makedonija”. Vetëm një orë pasi kryeministri Zoran Zaev n
Emri i ri i shtetit do të jetë “Ilindenska Republika Makedonija” ? Duket se tashmë cështja e emrit ka marrë një rrjedhë të re. “Ilindenska Republika Makedonija” është zgjidhja e arrirë
Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi,
Zajmina befason edhe pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vasjari vjen natyrale dhe pa make up. Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë ta shohim të pa
Ami pa filtra dhe make-up, shikoni si duket me pamjen e saj origjinale (FOTO LAJM) Ami është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar dhe një nga femrat më të bukura. Por ajo na ka tregu
Gabimet që bëjnë femrat gjatë make-up “Do të me pëlqente të shihja njerëz që bëjnë një super skalim të ballit, të zbutur, natyral. Por ka raste kur njerëzit d
Gjithmonë joshëse, si duket pa make up Rasheli? (FOTO LAJM) Nuk kanë qenë të pakta herët kur ajo është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike dhe për photoshop, por duket se Ras
Si duket Klea Huta pa make-up (FOTO LAJM) Shfaqet gjithmonë në formë dhe padyshim ngelet një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Gjithmonë jemi mësua
Arilena sapo na suprizoi, shihni si duket pa makeup (FOTO LAJM) Viti që lamë pas padyshim ka qenë një nga më të suksesshmit për këngëtaren simpatike Arilena Ara. Madje është etiket
Me syze dhe pa make-up, Armina Mevlani zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Greta Koçi e tepron me make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike. Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak
Rruga Shkup-Tetovë drejt përfundimit, do të udhëtohet pa pagesë rrugore Së shpejti do të përfundojë edhe rikonstruimi i rrugës Saraj-Grupçin-Zhelinë, apo siç njihet “rruga e vjetër Shkup-Tetov
5 truke bukurie, që jo çdo vajzë do kishte guximin t’i thoshte me zë të lartë! Nuk nuk ka nevojë që të harxhoni shumë para apo orë përpara pasqyrës për t’u dukur të bukur. Ndonjëherë disa këshilla t
Si duket Albana Osmani pa make up dhe pas 500 km vrapimi (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjithmonë e ka treguar sesi dëshiron ta mbajë veten shumë. Ajo është shumë e përku
Hile inteligjente për një make up të shpejtë kur jeni me vonesë (VIDEO) Jeni vonuar për punë apo shkollë dhe nuk jeni rregulluar? Më poshtë mund ta shikoni një video rreth mënyrës më të shpejt
Trendi i momentit, por ky detaj i make upit është i rrezikshëm Peneli momentalisht është trendi i momentit por vajzat rralle kujtohen se në fakt duke e vendosur përditë prishin formë
Rike Roci tregon si duket pa gjumë dhe pa make up (FOTO LAJM) Pas një periudhe të gjatë, larg vëmendjes së medias rozë, ishbanorja e "Big Brother 7", ka rrëmbyer sërisht vëmendjen.
Aeroporti i Prishtinës pa maket për trajnimin e zjarrfikësve Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, i cili është marrë me koncesion nga kompania ‘Limak Kosovo’, i mungojnë disa elem