999 rezultate për

luani

E tmerrshme në cirk, luani dhe tigri shqyejnë kalin Pamje tronditëse janë kapur gjatë provave në një cirk në veri të Kinës. Drejtuesit e cirkut kishin futur njëkohësisht
Kamera kap momentin e luftës të luanit me hienat, kush fiton? (VIDEO) Dokumentarët mbi botën shtazore, me përmirësimin e tenkikës, kamerave e tonit, janë bërë më dramatikë se shumë filma, nd
Futi dorën ne kafaz të përkëdhelë luanin, djali e pëson keq Scott Baldwin është favoriti kryesor për të fituar çmimin e dëmtimit më të çuditshëm të vitit në botën e sportit. Loj
Skocia e përgjysmuar ndaj Shqipërisë, tifozët: Luani kalçeto! Kombëtarja skoceze do të luajë këtë të shtunë ndaj Shqipërisë në një ndeshje mjaft delikate. Për këtë takim skocezët nuk
Me kë shenjë nuk duhet të lidheni kurrë sipas horoskopit -Dashi Mos u lidh me një Bricjap. -Demi Mos u lidh me një Ujor. -Binjakët Mos u lidh me një Akrep. -Ga
E tmerrshme, luani i cirkut kafshon një vajzë të mitur (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një luan cirku në Rusi, sulmoi një vajzë të vogël pasi theu rrethojat e sigurisë gjatë
Luani me sy të nxirë ende në "ferr"? Çfarë po ndodh në Fier (VIDEO) Disa ditë më parë Policia e Shtetit është mobilizuar për të shpëtuar kafshët e një kopshti zoologjik privat në Fier, pas
Kopshti Zoologjik i Ferrit, Luani me sy të nxirë shpëtohet nga policia (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
Horoskopi, lajm i mirë për këto dy shenja, kujdes luani Dashi Kujdesuni për shëndetin dhe vendosni rregull në jetën tuaj. Ekzistoni mundësia që të fitoni para përmes burimeve
Kush tha që luani është mbret? Ky elefant i vogël turpëroi 14 prej tyre (VIDEO) Një elefant një-vjeçar i ka shpëtuar për mrekulli sulmit të 14 luanëve në Zambia të Afrikës. Elefanti ishte ndarë nga
Britania kërcënon BE-në: Mos luani me zjarrin “Mos ngatërroni mirësjelljen britanike me dobësi”. Kjo është këshilla që Sekretari i Jashtëm britanik, Jeremy Hunt i jep
Tavecchio: Lojtarët e Juventusit nuk donin të luanin me Insignen Ish presidenti i FIGC, Carlo Tavecchio ka thënë sot se lojtarët e Juventusit ia ndaluan Lorenzo Insignes paraqitjen me I
Studimi i fundit: Nëse doni të jetoni më gjatë, luani tenis Sipas studimit më të fundit një sport i vetëm që mund të të shtojë disa vite jetë. Studimi në fjalë është bërë në Sa
Kur dashuria kalon kufijtë ndërmjet kafshëve dhe njerzëve, nuk harrohen ata që iu kanë ndihmuar (VIDEO) Dashuria është një ndjenjë që vazhdimisht ka triumfuar ndaj të gjitha ndjenjave dhe kjo duket edhe tek kafshët e egra dh
Zbulohet letra, Mbretit Zog iu kërkua që motrat të luanin në një film të Hollywoodi-it Gazeta franceze, “Paris-soir”, ka botuar, të mërkurën e 23 marsit 1938, në faqen n°5, telegramin e producentit të njohur
Lopetegui: Luani me shumë pasion Real Madrid kanë vazhduar përgatitjet për sezonin e ri gjatë turneut parasezonal në SHBA, dhe trajneri i ri, Julen Lopet
Cungu: Do të pësonim shumë gola po të luanim ndryshe Trajneri i Kukësit, Armando Cungu është shprehu i kënaqur me performancën e skuadrë. "Jam i kënaqur me skuadrën në p
E vranë dhe ikën të luanin bilardo, zbardhet ekzekutimi mafioz për borxhin Zbardhet debati i plotë mes Kejvi Hysës, Hysni Ramës dhe Agron Tufës, përpara se 34-vjeçari Hysa të qëllohej me një plum
Mesazhi emocionues i Presidentes së Kroacisë për sfidën ndaj Anglisë (VIDEO) Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic, sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht Kombëtare
Kështu zgjodhi t'i motivojë futbollistët Presidentja kroate (VIDEO) Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviq sonte nuk do të jetë në stadium për të mbështetur edhe fizikisht kombëtaren