999 rezultate për

lopez

E la vetëm, zbulohet arsyeja pse Pique nuk ishte me Shakirën në Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira padyshim që “tronditi” skenën e Super Bowl. Ajo dhe Jennifer Lopez ndezën skenën me performanca të fuqishme siç
Shakira dhe Jennifer Lopez "ndezin" atmosferën në finalen e Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira dhe Jannifer Lopez ja kanë dalë të dhurojnë spektakël në finalen e Super Boël në "Hard Rock Stadium" të Miamit,
S'mund të ishte ndryshe, performanca e Shakira dhe JLO në Super Bowl elektrizoi "botë" (VIDEO) "Le t’i tregojmë botës se çfarë mund të bëjnë dy vajza të vogla latine," shkroi Jennifer Lopez për Shakira-n, pak para s
Shakira e Jennifer Lopez përgatitin shfaqjen për Super Bowl Jennifer López dhe Shakira do të jenë protagonistet e shfaqjes së lakmuar të NFL Super Bowl, e cila do të mbahet në Miam
Jennifer Lopez kapet "mat" duke debatuar ashpër me partnerin (FOTO LAJM) Është mëse normale që si momentet e bukura, në çdo lidhje do të ketë edhe zënka. Ndonjëherë këto zënka kalojnë edhe n
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Në moshën 50-vjeçare, Jennifer Lopez shpreh dëshirën për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nga martesa e saj me, Marc Anthonym është nënë e binjakëve 11-vjeaçarë.Pas ndarjes fëmijët qëndrojnë me t
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Arrestimi i djalit të "El Chapos", si u turpërua më pas policia meksikane (VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Jennifer Lopez, 50-vjeçarja që i bën të gjithë ta kenë zili për format perfekte (FOTO LAJM) Menjëherë pas realizimit të filmit ‘Hustler’ që rezultoi të jetë një sukses, Jennifer konfirmoi se po merret me një film
Jennifer Lopez pozon me fustan nusërie, mahnit rrugët (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez është një ndër personazhet më të komentuar të Showbizit. Projekte
Lopez merr vendimin, fal Icardin për tradhëtinë me Wanda Naran Shpatat ulen dhe marrëdhënie shoqërore mbizotëron mbi çdo gjë. Këtë ka vendosur të bëj sulmuesi i Crotones, Maxi Lopez,
Tmerr në Florida, 40 vjeçari “monstër” përdhunon dy vjeçaren Një vajzë vetëm 2 vjec është përdhunuar nga një dyzetvjecar dhe është lënë mes gjakut në dyshemenë e banjës. Autorite
Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi
Jennifer Lopez takohet me ish-partnerin në prani të Alex Rodriguez dhe ç’ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë, ylli i “Hustler”, Jennifer Lopez dhe ish-partneri, Marc Anthony, vazhdojnë të kenë marrëdhënie të m
E lumtur si Jennifer Lopez, këngëtarja zbulon sekretin (FOTO LAJM) Jennifer Lopez i ka arritur të gjitha gjatë karrierës së saj, por ajo që e bën atë të jetë e plotësuar është lumturia me
"Nisa të qaj", J.Lo flet për kartolinën prekëse që i dërgoi vajza e bashkëshortit (FOTO LAJM) Të bësh bashkë dy familje që kanë patur më parë rrugëtime të ndryshme nuk është fort e lehtë. Por Jennifer Lopez dhe Ale
Pas shumë kohësh Maxi Lopez takohet me fëmijët e tij (FOTO LAJM) Pasi deklaroi publikisht se Wanda Nara nuk po respektonte marrëveshjen e nënshkruar nga gjykatësi në lidhje me regjimin
Jennifer Lopez ngjitet mbi tub, "çmend" me performancën si striptiste (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez, 50 vjeç, ka treguar aftësitë e saj si striptiste. Bëhet fjalër për realizimin
E mbuluar me para dhe e zhveshur, Jennifer Lopez zbulon datën e filmit të ri (VIDEO) Jennifer Lopez ka njoftuar për datën e publikimit të filmit të ri. Jennifer Lopez do ta shohim sërish në një rol si a