999 rezultate për

lokalit

Kryebashkiaku i Usitës pas tërmetit: Qyteza ka marrë fund, situatë apokaliptike! Lokaliteti i Usitës duket se është më i godituri nga dy tërmetet që ranë këtë mbrëmje në zonën qendrore të Italisë. Krye
TIRANE/ Bidon me fitil në shenjë kërcënimi ndaj pronarit të lokalit Update-Një bidon plastik i cili ishte gati për shpërthim dyshohet se është përdorur si një formë kërcënimi ndaj pronarëv
Grabitje me armë, menaxheri i lokalit përleshet me autorët Tre shtetas të moshës 21-26 vjeç tashmë janë vënë në pranga, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhi
E masakruan për vdekje kamerierin, burg përjetë për dy pronarët e lokalit Gjykata e Vlorës ka dënuar me burgim të përjetshëm dy pronarët e një lokali në Dhërmi, të cilët u shpallën fajtorë për v
Krimi makabër në Dajç/ Djali i pronarit të lokalit pa ekzekutimin e të atit Djali 15 vjeçar i Arjet Saitit dyshohet që të ketë parë të gjithë ngjarjen e rëndë nga kamerat e sigurisë, të cilat ndod
Zbardhen detajet/ Përplasja me armë në Sauk në klubin ku këndonte Noizy Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur banorët në Sauk, rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm. Burimet policore bëjnë
Drithëra 8 mijë vjeçarë gjenden në Turqi Gjatë gërmimeve në lokalitetin arkeologjik Kanlitas që gjendet në rrethin Inonu të Eskishehirit në Turqi e që i përket p
Greqi- Shqiptari godet më thikë kunatën në mes të lokalit Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar, i cili ka goditur disa herë me thikë kunatën e tij. Ngjarja ka ndod
Prindërit donin ta fotografonin, 2 vjeçarja bie nga tarraca e lokalit Një dy vjeçare ka rënë nga tarraca e një lokali prej rreth 3 metrash lartësi, ndërsa prindërit e saj donin ta fotografon
Noizy ndez atmosferë në shkuma-party në Sarandë Vera përveç temperaturave të nxehta, sjell dhe sezonin e pushimeve dhe argëtime pa fund. Kështu ka ndodhur dhe në një
Shqiptari qëllohet për vdekje pas sherrit për kamarieren Për motive të dobëta, një shqiptar është ekzekutuar në qendër të Athinës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne afërsi të sheshi
Flet Kid Kazazi: Çfarë ndodhi me mikun e Rroshit Kryetari i FRPD-së Kavajë, Kidi Kazazi, i cili u plagos mesditën e së premtes përpara lokalit të tij nga ish-drejtori i
Flet ish-drejtori i PS-së që plagosi tre persona: Më ngacmuan gruan Ish-drejtori i Zyrës së Punës në Kavajë, Saimir Kurti ka deklaruar gjatë marrjes në pyetje se sherri mes tij dhe tre të
Arrestohet pronari i lokalit i cili posedonte fitil dhe kapsolla ndezëse Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Enea Leoncini, pasi nga informacioni i ardhur tek Komisariati Dixhital me nu
Ja shkaku i vrasjes me thikë të 55-vjeçarit në Tiranë Mësohet se shkak për sherrin e djeshëm që përfundoi fatal për jetën e një 55-vjeccari, ishte zhurmat dhe problemi me tua
Tritol përpara lokalit, policia nis hetimet Një sasi e konsiderueshme tritoli është gjendur në ambjentet e jashtme të një lokali në unazën e qytetit të Elbasanit.
Milloshi e bleu makinën e krimit 2 ditë para vrasjes Kontolli i kamerave të lokalit ku ndodhi vrasja e Elton Çiçës, ka ndihmuar oficerët e grupit hetimor për zbardhjen e mek
Rrëfim tronditës i kamarierit pas ekzekutimit të Çiçaj: Vrasësi mu duk si shitës cigaresh Referuar ekzekutimit të Elton Çiçaj, oficerët e policisë kanë marrë në pyetje edhe kamarierin e lokalit ku ndodhi krimi
Ja si e fshehu armën e Elton Çiças dhe kush e zbuloi mjekun Në sajë të vëzhgimit të pamjeve të kamerave të sigurisë se lokalit është arritur që hetimet të përparojnë në lidhje me e
Eksploziv në një lokal në Elbasan, vetëm dëme materiale Në orët e para të mëngjesit të sotëm një shpërthim me eksploziv është shënuar në një lokal në qytetin e Elbasan. Mësohet