999 rezultate për

lokalit

Protestuesit rrethojnë lokalin ku gjendet Kryeministri Rama (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama kaloi pranë çadrës së protestuesve. Protestuesit e opozitës e morën këtë si ofendim
Rrjet prostitucioni në Korcë, pronari i hotelit: Kam zoçka plot dhe… Shqipëria e ka të ndaluar ushtrimin e prostitucionit. Megjithëse shtytja, ndërmjetësimi ose marrja shpërblim për ushtrim
Atentat në ish-Bllok, plagoset menaxheri i lokalit të natës Update- Burime zyrtare nga policia konfirmojnë se 45 vjeçari ka qënë i dyshuar për plagosjen me thikë të një shtetasi.
Në Gradec të Gostivarit fshihet një e vërtetë shqiptare Ka shumë lokalitete në regjionin e gjerë të Gostivarit, që ende vazhdojnë të qëndrojnë të paprekura nga dora hulumtuese,
Imazhet e para rrëqethëse brenda lokalit ku u krye masakra e përgjakshme në Stamboll (FOTO LAJM) Janë publikuar edhe fotot e para që tregojnë më së miri për masakrën e përgjakshme që ndodhi gjatë natës së ndërrimit të
Eksploziv lokalit në Tiranë, reagon policia: Ka vetëm dëme material Një lokal në zonën e Bathores në Tiranë ka qenë në shënjestër të një sulmi me lëndë plasëse. Ngjarja ka ndodhur rreth
Tritol lokalit në Bathore, s'ka të lënduar Viti i Ri ka nisur me shpërthim në Bathore të Tiranës. Policia bën me se rreth orës 3:40 të mëngjesit të sotëm, në rrugë
Tatimet i vendosin gjobë edhe lokalit të familjes së Andi Lilës Prej kohësh në Shqipëri tatimet vendosin gjoba për çdo biznes që ka punonjës të pasiguruar. Pre e këtij ligji kanë rënë
Rrëfehet djali i Fatos Nanos: Ja e vërteta e lokalit që administroj në Bllok Djali i ish-kryeministrit Fatos Nano, Sokol Nano për News 24 se treguar se çfarë ndodhi në lokalin që ai administron në
Drogë në lokalet e natës, arrestohen në flagrancë 11 persona Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin për goditjen e shpërndarjes dhe përdorimit të lëndëve narkotike në lokalet e
Arrestohen autorët e plagosjes në Durrës, 42-vjeçari u qëllua aksidentalisht me thikë Policia e Durrësit ka arrestuar dy autorët e plagosjes së 42-vjeçarit me iniciale H.K mbrëmjen e sotme. Dy të arrest
DETAJET/ Si e vodhën dy adoleshentet banakierin e lokalit në Tiranë Janë zbardhur detaje të reja lidhur me vjedhjen që realizuan dy adoleshentet pasditen e së dielës në një lokal në Tira
Zbardhen detajet e përleshjes në Vlorë, autori qëlloi ndaj truprojës së lokalit UPDATE- Janë zbardhur detaje të tjera në lidhje me konfliktin me armë zjarri që tronditi qytetin e Vlorës ditën e sot
DETAJET/ Shoku i Elton Çiçës e kuptoi që po i bënin atentat (FOTO) Zbardhen të tjera detaje nga atentati i djeshëm ndaj mikut të Elton Çiçës. Dje, rreth orës 12:15, Andi Mustafaraj ka par
Kryebashkiaku i Usitës pas tërmetit: Qyteza ka marrë fund, situatë apokaliptike! Lokaliteti i Usitës duket se është më i godituri nga dy tërmetet që ranë këtë mbrëmje në zonën qendrore të Italisë. Krye
TIRANE/ Bidon me fitil në shenjë kërcënimi ndaj pronarit të lokalit Update-Një bidon plastik i cili ishte gati për shpërthim dyshohet se është përdorur si një formë kërcënimi ndaj pronarëv
Grabitje me armë, menaxheri i lokalit përleshet me autorët Tre shtetas të moshës 21-26 vjeç tashmë janë vënë në pranga, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhi
E masakruan për vdekje kamerierin, burg përjetë për dy pronarët e lokalit Gjykata e Vlorës ka dënuar me burgim të përjetshëm dy pronarët e një lokali në Dhërmi, të cilët u shpallën fajtorë për v
Krimi makabër në Dajç/ Djali i pronarit të lokalit pa ekzekutimin e të atit Djali 15 vjeçar i Arjet Saitit dyshohet që të ketë parë të gjithë ngjarjen e rëndë nga kamerat e sigurisë, të cilat ndod
Zbardhen detajet/ Përplasja me armë në Sauk në klubin ku këndonte Noizy Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur banorët në Sauk, rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm. Burimet policore bëjnë