Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

logjike

Pesë pajisjet teknologjike të javës (FOTO LAJM) Kjo ishte java teknologjike kështu mund ta quajmë për shkak të risive dhe prezantimeve që u bënë gjatë kësaj jave. Ishin
Reagon VetëVendosje: Klinika e keqtrajtimit të nënave Kemi ndjekur tash sa kohë me vëmendje dhe shqetësim rastet që po ndodhin në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike. Shkeljet
Ja pajisjet teknologjike më të fuqishme në botë (FOTO LAJM) Tekonologjia kohët e fundit ka hapur një epokë të re zhvillimi, në të cilën ka një shumëllojshmëri modelesh dhe pajisjes
Bekir Halimi: Deklarata e Stavilecit është antikombëtare Bekir Halimi e ka cilësuar antikombëtare e antifetaredeklaratën e bërë nga ministri Blerand Stavileci. “Logjika e për
Babai kërkon ndihmë në polici pasi e dhunonte vajza Një ish i dënuar për "dhunë në familje", i është drejtuar policisë pasi e bija ushtronte mbi të dhunë fizike dhe psikolo
Shpikjet teknologjike më të çuditshme në Japoni (FOTO LAJM) Japonia gjithmonë është vendi që njihet për shpikje nga më të çuditshmet, por duket se këtë herë është kompania Chindogu
Nipi dhunon gjyshen për shkaqe pronësie Për shkaqe pronësie, nipi ka dhunuar gjyshen e më pas kjo e fundit është detyruar që ta denoncojë në rajonin e policisë.
30 vjeçarja denoncon vjehrrën dhe burrin për dhunë Një 30 vjeçare e cila dhunohej nga burri dhe vjehrra në mënyrë sistematike, i është drejtuar policisë në Lushnje për të
Dy të moshuara në Korçë denoncojnë nipat për dhunë Dy të moshuara i janë drejtuar rajonit te policise, pasi nipat e tyre kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike për sh
Burri kërkon ndihmë në policinë e Lezhës pasi e dhunonte gruaja Një 52 vjeçar në qytetin e Lezhës i është drejtuar policisë për mbrojtje të menjëhershme, pasi gruaja e tij prej kohësh
Pajisjet teknologjike që nuk mbijetuan (FOTO LAJM) Viti 2014 mund të quhet "viti i teknologjisë' një shumëllojshmëri paisjesh të reja teknologjike janë lançuar në treg. Po
Nëna çon në polici djalin, pasi tentoi ta godiste me thikë Një 50 vjeçare ka denoncuar në polici djalin e saj, pasi ka tentuar ta godiste me thikë, ndërsa kanë qënë tek të afërmit
Dështimet teknologjike më të mëdha të 2014-ës (FOTO LAJM) Gjatë vitit 2014 teknologjia shënoi dhe disa nga dështimet e saj, për shkak të një sigurie të ulët që ato dispononin te
Zbulohen 17 piramida dhe 1.000 varre të lashta në Egjipt (FOTO LAJM) Studiuesit kanë njoftuar se përmes imazheve të satelitëve kanë mundur të zbulojnë edhe 17 piramida të panjohura deri më
Ja 10 termat teknologjikë më të kërkuar për 2014-ën iPhone 6 është termi teknologjik më i kërkuar për vitin 2014 nëpërmjet Yahoo Search, duke mundur rivalët Samsung dhe Nok
Vihet në pranga pas dhunës së ushtruar mbi gruan dhe nënën Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike mbi gruan dhe nënën, e ndërsa tashmë uniformat blu e kanë arrestuar. Ky rast është
Gruaja padit burrin se e dhunonte, merret në mbrojtje nga policia Teksa ndodhen në proces divorci, një 31 vjeçare është marrë në mbrojtje nga policia pasi bashkëshorti i saj ushtronte dh
Dyshime për epidemi nga uji i pijshëm në Vlorë Pas shqetësimeve që kanë shfaqur rreth 20 persona në Vlorë, dyshimet për epidemi bakteriologjike nga uji i pijshëm janë
Dhunonte gruan dhe djalin, policia prangos 56 vjeçarin Një grua e cila dhuhohej vazhdimisht nga bashkëshorti i saj e ka denoncuar në polici, e ku me të i është bashkuar edhe d
Mbyll gruan në shtëpi, 32 vjeçarja ankohet në polici Burri i saj ishte xheloz, ndaj nuk e lejonte të dilte nga shtëpia. Teksa nuk përballonte dot këtë jetesë, një 32 vjeçare