999 rezultate për

liverpooli

Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit (VIDEO) Këngëtarja e famshme dhe gruaja e Gerard Piques, Shakira, e kishte përjetuar rëndë humbjen e Barcelonës 4:0 kundër Liver
Mourinho-Guardiolës: Mos protesto, të mposhtën me lojë Jose Mourinho i ka quajtur të kota protestat e Pep Guardiolës pas ndeshjes me Liverpoolin. Sipas Mourinhos, Liverpooli e
Mourinho: Liverpooli nuk do ta lëshojë titullin e Premier League këtë sezon Liverpooli nuk do ta lëshojë nga dora epërsinë prej tetë pikëve në renditjen tabelore këtë sezon dhe si rrjedhojë do ta
Liverpooli shkatërron City-n (VIDEO) Liverpool ka hedhur një hap të sigurt drejt titullit kampion të Premier League. Të besuarit e Jurgen Klopp shkatërrua
Van Dijk para ndeshjes me Man Cityn: Liverpooli nuk e njeh frikën Qendërmbrojtësi Virgil van Dijk ka thënë se as ai e as bashkëlojtarët e tij në Liverpooli nuk ndiejnë frikë pasi që kanë
Manchester City i "sakatuar" përballë Liverpool, mungojnë plot 6 lojtarë Në fundjavë luhet derbi i dy skuadrave që po luftojnë për titullin e Premierligës. Të dielën në "Anfield", Liverpooli
ZYRTARE: Liverpoolin e gjen belaja, 2 ndeshje në 24 orë Tashmë ishte zyrtare që ndeshja gjysmëfinale në Kupën e Botës për klube do të zhvillohej me 18 dhjetor. Reds do të pë
Aguero 'injoron' Liverpoolin: Rivali kryesor i Cityt është Manchester United Sergio Aguero ka insistuar që Manchester City do të mbetet gjithmonë rivali më i madh i Manchester Cityt, përkundër konk
"Legjendë e Liverpoolit", do të befasoheni kë lojtar etiketon kështu Klopp Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ia ka dhënë një epitet të madh sulmuesit Divock Origi. Para ndeshjes me Genkun
Reali i vihet pas Salah, ka gati 130 milion euro Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit
Goditje e rëndë për Cityn para ndeshjes me Liverpoolin Manchester City ka mësuar një lajm aspak të mirë, më pak se një javë para ndeshjes kundër Liverpool.Ndeshja ndërmjet ‘Ci
Trezeguet befason Liverpoolin (VIDEO) Aston Villa ka befasuar Liverpoolin duke kaluar në epërsi në minutën e 21'. Për vendasit ka shënuar Trazeguet pasi pë
"Gerrardi do të jetë trajner i Liverpoolit në 2021" Ish-futbollisti i Liverpoolit Jason McAteer e ka këshilluar trajnerin e Rangers, Steven Gerrard që të largohet nga klubi
Marcelo: Nuk do të harroj kurrë çfarë tha Ronaldo para finales me Liverpoolin Marcelo ka zhvilluar një intervistë për "TPT Global". Në mesin e shumë tema të prekura ishte edhe ajo për finalen e C
Shokët në krah të Xhakës: Ndaj Liverpoolit luajtëm për të Lojtarët e Arsenalit bënë përpjekje këmbëngulëse për ta fituar pikërisht për Granit Xhakën duelin e 1/8 së finales kundë
Ditë të vështira për Liverpoolin, e presin 10 ndeshje në 30 ditë (FOTO LAJM) Liverpooli po vazhdon pa humbje në Premierligë dhe është në garë për pesë kupa (EFL, FA Cup, Premierliga, Liga e Kampion
Mund të jetë kapiteni i ardhshëm, ky është fjalimi i Ozil pas ndeshjes me Liverpoolin Arsenali mbrëmë u mposht nga Liverpooli në ndeshjen e Carbao Cup pas penalltive. Edhe pse shënuan 5 gola në lojë dhe
Asgjë nuk u vendos pas 10 golave, duheshin penalltitë për të mësuar çerekfinalisten (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në çerekfinale të Carabao Cup pasi ka mposhtur Arsenalin pas ekzekutimit të penalltive. Ndeshja
Milani fut në radarë mbrojtësin i Liverpoolit Milani do të bëjë përpjekje të reja për ta transferuar mbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovren, pas lëndimit të Mattia Ca
Ozil pritet të jetë kapiteni i Arsenalit përballë Liverpoolit Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka bërë të ditur që Granit Xhaka nuk do të përfshihet në ndeshjen e Kupës së Ligës kund