999 rezultate për

listat

Pas akuzave të Metës, reagon Ardian Dvorani Meta theksoi në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat se e akuzonte Dvoranin për dy shkelje: Shpërdorim detyre dh
Murrizi me Gjiknurin në Vjenë: Meqë Basha u pajtua me PS, as unë s'ka kuptim të rri i zemëruar me Damianin Shqipëria do të vëzhgojë zgjedhjet e parakohshme parlamentare të kësaj të diele në Austri. Kreu i Komisionit të Reformës
Listat e papastruara mun dtë ndikojnë rezultatin e zgjedhjeve Procesi i ri zgjedhor pritet që edhe këtë herë të karakterizohet me lista të papastruara. Një gjë e tillë sipas përfaqës
Padyshim më të pasurit, pse arabët nuk futen asnjëherë te listat e bossave të mëdhenj Edhe pse anëtarët e familjes mbretërore në Arabinë Saudite me siguri të plotë renditen në krye të listës së njerëzve më
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Grekët lenë nam: Fusin shqiptarët në listat e të shumëkërkuarëve me akuza qesharake (FOTO LAJM) INTERPOL ka shpallur listën me 7 më të kërkuarit, ku mes tyre janë edhe dy shqiptarë. Siç bëhet e ditur në faqen zyrt
Berisha i rikthehet Thaçit: Me SHIK-un bënin listat e vdekjes Ish-Kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste për një televizion kosovar, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama si përç
Plas skandali: Marinarët e nëndetëseve qarkullonin lista përdhunimesh mes tyre Marinarët në bordin e një nëndetseje të Marinës Amerikane qarkullonin midis tyre listat e përdhunimeve dhe akteve seksua
Nga azilant në deputet, historia e Ervis Meços Komisioni Qëndror Zgjedhor i ka dhënë ditën e sotme mandatin e deputetit në Kuvendin e Shqipërisë Ervis Meços, kandidat
EMRAT/ Betohen 10 deputetët e rinj të Kuvendit Deputetët e rinj janë betuar sot gjatë seancës së radhës të Kuvendit të Shqipërisë. Nga socialistët futen katër emra
Edward Skera, një tjetër shqiptar që kryeson toplistat botërore Këngëtari shqiptar Edward Skera mesa duket po arrin kulmin e karierës së tij si artist. Pak kohë më parë në bashkëpu
EMRI/ Një tjetër rrjedhje tek PD-ja, kjo kandidate kërkon mandatin (FOTO LAJM) Tjetër rrjedhje nga radhët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për kandidaten Fatjona Dhimitri e cila ishte në listat e P
Edhe serbë dalin në listat e veteranëve, flet Gucati Në Statistikat e Mirëqenies së vitit 2018 janë regjistruar, ndër të tjera, edhe veteranë të luftës të nacionalitetit ser
Parlamenti me 99 deputetë, KQZ u jep mandatin edhe 3 deputetëve të rinj Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme do tu japë mandatet e deputetit tre kandidatëve në listat e
Të akuzuarit për listat nuk pranojnë akuzat Po vazhdon seanca gjyqësore në rastin e veteranëve mashtrues, ku 10 të akuzuar për këtë rast po ballafaqohen me akuzat e
Kujdes, edhe sot mund të bëni ndryshime në listat zgjedhore Sonte në mesnatë skadon afati për verifikim të Listës zgjedhore dhe paraqitje për votim të diasporës. Në këtë datë përfu
KQZ i emëron zëvendësuesin Lulzim Bashës në Kuvend Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha sot mandatin e deputetit edhe pesë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-
Këta janë 6 deputetët e rinj të opozitës Edhe 6 kandidatë të tjerë nga listat e opozitës pritet të marrin mandatin ditën e hënë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjev
Monika Kryemadhi nxjerr emrat e tradhëtarëve të partisë "Nuk ka për t'ju falur asnjëri, tradhtarë". Kështu u shpreh kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryema
Nis zëvendësimi i mandateve, emrat pritës në listat e PD-LSI Kuvendi nuk humbi kohë dhe pa u mbushur 24 orë nga dorëzimi i mandateve nga ana e deputetëve të opozitës, iu drejtua Kom