999 rezultate për

liqenit

"Aleanca për Shqiptarët": Çdo financim pa zbardhje të rastit të liqenit të Smillkovës, provokon shqiptarët Në qoftë se informacionet e publikuara në mediat e vendit, për parashikim mjetesh në Buxhetin e shtetit, rreth financimi
Veliaj: Plani i ri Urbanistik i shton 25 hektarë Parkut të Madh të Liqenit Ndryshe nga Plani Urbanistik i Lulzim Bashës, i cili u miratua në vitin 2013, i cili parashikonte që një pjesë e mirë e
Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit (VIDEO) Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenit të Kasharit trupin e 12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke
TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e li
Një gjë e pazakontë ka ndodhur dje në Shkodër Ngricat që kanë përfshirë gjithë Shqipërinë kanë sjellë një fenomen të rrallë në Bashkinë e Shkodrës si dhe në disa prej
50 vjeçari nuk merrte dot kredi, shkon e mbytet në ujërat e Liqenit Artificial Pas njoftimit të policisë për një person që ka humbur jetën në ujërat e Liqenit Artificial, tashmë është zbardhur edhe s
Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari tek Liqeni Artificial Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë paradites së sotme, pasi ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial. Kanë qënë blut
Nis ndërtimi i "këndit të forcës" në Parkun e Liqenit, module ushtrimesh fizike për të rinjtë Të apasionuarit pas sportit dhe ushtrimeve fizike, do të kenë hapësirën e tyre për t’u praktikuar në Parkun e Liqenit Ar
Bashkia e Tiranës nis pyllëzimin e Liqenit të Farkës, mbillen 450 pemët e para Parku i Liqenit të Farkës do të jetë hapësira e dytë më tërheqëse për qytetarët e Tiranës. Jo vetëm për bukurinë natyror
"Vogue" propozon Maqedoninë si destinacion për vitin 2017 Revista prestigjoze amerikane e modës, në një artikull të sajin e ka rënditur Ohrin si një ndër vendet që duhet të vizit
Nis rehabilitimi i fushave sportive në Parkun e Liqenit Shumë shpejt Parku i Liqenit të Tiranës do jetë edhe një destinacion për të rinjtë e apasionuar pas sportit, veçanërisht
Bashkia nis mbjelljen e fidanëve në Liqenin Artificial, së shpejti pyllëzohet Parku i Farkës Së shpejti, Bashkia e Tiranës do të nisë pyllëzimin e Parkut të Liqenit të Farkës, për ta shndërruar atë në mushkërinë e
Përfundon investimi në zonën e Farkës, nis ndërtimi i shëtitores së liqenit Një rrugë e re lidh tashmë Farkën me shëtitoren e Liqenit, e cila krijon më shumë mundësi lëvizje jo vetëm për banorët e
Ky është liqeni më i rrezikshëm në botë Liqeni Utah është pushtuar nga një algë toksike e cila ka mbaluar 90% të liqenit. Qelizat Cyanobacteria çlirojnë nive
Liqeni në Iran ka marrë ngjyrë të kuqe, zbuloni pse (FOTO) Fotot e liqenit Urmia në Iran po bëjnë xhiron e botës ditët e fundit. Uji i këtij liqeni ka marrë ngjyrë të kuqe, duk
27-vjeçari humb jetën në ujërat e liqenit të Ohrit Një 27 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në ujërat e liqenit të Ohrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot pasdite rr
E dhimbshme/ Rrëfehet qytetari: Ja si ma mori uji një fëmijë nga dora Si pasojë e daljes nga shtrati të liqenit të Smilkovcit unaza rreth Shkupit ka mbetur e bllokuar nga prurje të baltës, p
Jozefina Topalli siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM) Deputeten e Partisë Demokratike, njëherësh ish­kryeparlamentaren e Kuvendit, Jozefina Topalli jemi mësuar ta shohim gjit
Prokuroria heton punimet tek Parku i Liqenit, Veliaj merret në pyetje Në lidhje me ndërtimin e këndit të lojrave tek Parku i Liqenit në Tiranë, mësohet se kryetari i Bashkisë së Tiranës Erio
KOMENT/ Si ia "vodhi" Tahiri-Veliajt spektaklin e 1 Qershorit Nga Albeu.com Sot ishte 1 Qershori dhe shumë institucione publike dhe private ishin të fokusuar në organizimin e