999 rezultate për

leon

Xhaka në pritje të një fëmije, Leonita tregon barkun (FOTO LAJM) Granit Xhaka dhe Leonita së shpejti pritet të bëhen prindër. Familja Xhaka po shtohet. Përmes një postimi në rrjetet
Igli Tare po arrin majat si Drejtor Sportiv, Milani e sheh si zëvendësuesin e Leonardos Milani nuk ka ndërmend të bëjë një merkato lojtarësh këtë afat kalimtar, por në brodin drejtues të klubit ka gjasa. Pozi
Bleona Qereti feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç mbush sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti feston sot ditëlindjen. Përmes një postimi në ‘Instagram’ ajo uron veten: "Gëzuar d
Di Francesco te Milani ? Reagon Leonardo Lajmi orët e fundit se Eusebio Di Francesco do të marrë drejtimin e Milanit i ka hedhur poshtë drejtori i përgjishëm i k
Bleona: Nuk kam nevojë ti nënshtrohem një mashkulli për të qenë në krye (FOTO LAJM) "Nuk është e nevojshme që t’i nënshtrohem një mashkulli për të qenë në krye, aty ku e meritoj! Ti mund ta bësh këtë gjit
Misteret e pikturave të Leonardo da Vinçit (FOTO LAJM) Çfarë misteresh të tjera ka fshehur ky mjeshtër legjendar në veprat e tij? Mësoni më shumë në foto galeri.
Bleona: Haradinaj është burri më i mirë nga të gjithë Bleona Qereti ka postuar disa fotografi me Ramush dhe Anita Haradinaj. Bleona Qereti, u takua mbrëmë me miken e saj m
Bleona tregon pse nuk martohet: I pres me kalë ata vijnë me gomar Bleona Qerreti e ftuar nw emisionin "Nw kurthin e Piter Panit" mbrëmjen e djeshme, ka treguar përse është ende beqare.
Milani realizon super blerjen e parë për sezonin e ardhshëm Prej kohësh drejtori sportiv i Milani, Leonardo po negocionte me Gremio për të arritur një rrugë të mesme për të marrë s
Avioni-helikopter që nuk ka nevojë për aeroport (VIDEO) Ata quhen avionë me anije dhe rrijnë pezull si helikopterët por në fakt fluturojnë më shpejt dhe më larg sikur të ishin
Shfryn Leonardo: Ndeshja u vendos nga arbitri Leonardo, drejtues i Milan-it, ka folur në përfundim të ndeshjes kundër Juventus-it për "Sky Sport". "Dua ta shikoj
Piatek hesht “Alliaz Stadium”, kalon në avantazh Milanin (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë super sfidën në fundin e pjesës së parë pikërisht në minutën e 40’. Pas një gabimi në
Gattuso: Synimi është zona Champions, nuk kam probleme me Leonardon Pas 6 vitesh, Milani rikthehet të garojë për një vend në zonën Champions të renditjes, ndërsa nesër në mbrëmje do të udh
Rishfaqet Bleona Qerreti, super seksi në mes të Hollivudit (FOTO LAJM) Bleona Qerreti mbetet një nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale për jetën private por edhe sukseset e saj
Bayern Munchen kalon në avantazh përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Heidenheim, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë, e cila është duke u
Juventus kalon në avantazh përballë Cagliarit (VIDEO) Zonja e vjetër ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Cagliari në minutën e 22’ pas një goditje dënimi të harkuar
Befason Leonardo, në rast largimi të Gatussos ka gati këto dy kandidatura Dy humbjet e fundit në kampionat kanë ndërlikuar shumë pozitat e trajnerit Gennaro Gattuso, i cili nuk e ka më të sigurt
Granit Xhaka postim emocionues Leonitës për ditëlindje (FOTO & VIDEO) Granit Xhaka ia ka uruar ditëlindjen Leonitës me një postim emocionues në llogarinë e tij në rrjetin social, Instagram.
Leonardo: Gjesti i Kessie u pa nga gjithë ndaj edhe nuk lozi, rasti Piatek ishte penallti Leonardo ka folur për DAZN pas humbjes së Milan ndaj Sampdoria-s. Kessie në stol – "Gjesti i tij u pa nga të gjithë
Plas te Milani, Gattuso përplaset me Leonardon "Ju do ta mësoni të ardhmen time brenda dy muajve. Në fund të sezonit do të them atë që mendoj dhe se çfarë do të bëj në