999 rezultate për

ledion

Sara poston foton më të ëmbël të Ledionit me të birin (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Medias dhe partneri i saj Ledion Liço po shijojnë kënaqësinë e të qenit prindër. Djali i tyre Lo
Ledion Liço tregon sëmundjen e tij dhe kurën (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ledion Liço ka rrëfyer në rrjetin social Instagram se ai vuan nga një sëmundje e rëndë. Përmes I
Sherri me Rudina Xhungën, fansat "shpërthejnë" ndaj Ledionit: "Po i sjell fundin TCH!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Sara refuzon Ledionin? Ky postim në Instagram ka shqetësuar ndjekësit (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Medias Sara Hoxha në një postim në Instagram ka ironizuar lajmet se çifti mund të martohet këtë ver
Sara dhe Ledioni shijojnë pushimet në plazh me djalin (FOTO LAJM) Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Medias dhe moderatori i Top Channel Ledion Liço kanë vetëm pak muaj që janë bërë me dja
Si i uruan nënat e tyre Enca, "Stresi" dhe Ledioni për 8 Marsin (FOTO LAJM) Personazhet publikë shqiptarë dhe jo vetëm kanë mbushur rrjetet sociale me dedikimet e tyre për të uruar nënat. Disa
Ledioni dhe Sara pushime në shkretëtirë, ja si e quajnë njëri-tjetrin! (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ledion Liço dhe e fejuara e tij Sara Hoxha po shijojnë pushimet së bashku. Çifti shfaqet i lumtu
Noizy: E vërteta e përplasjes me Ledion Licon (FOTO LAJM) Reperi Noizy është sonte i ftuar te emisioni “Xing me Ermali. Mes tjerash ai është shprehur edhe për marrëdhënien me mod
Ledion Liço prezanton djalin në videon e “Top Channel” për festat e fundvitit (VIDEO) Top Channel edhe këtë vit si çdo fundvit tjetër publikoi një videoklip në formë urimi nga stafi për festat. Kënga kë
SKANDALI/ 22-vjeçarja humb jetën në spital nga operacioni i apendisitit Emisioni “STOP” ka sjellë historinë tragjike të Lediona Mekos, e cila sot nuk është më mes nesh. Nëna e saj Valbona Meko
Ledion Liço bëhet me djalë (FOTO LAJM) Ledion Liço ka ndarë me të gjithë ndjekësit foton dhe emrin e vogëlushit të porsalindur. Sara Hoxha ka sjellë në jet
Sara Hoxha uron Ledionin: Thefsh këmbën dhe ji gjithmonë punëtor (FOTO) Ledion Liço tashmë është gati për "The Voice", por kjo gjë nuk i ka shpëtuar Sarës. Kjo e fundit i ka dërguar një tufë m
Fama e pushteti falë Sarës? Ja se çfarë thotë Ledion Liço Ledion Liço ka zgjedhur të flasë hapur në lidhje me mënyrën sesi e gjykojnë të tjerët pas lidhjes me Sara Hoxhën. Modera
Noizy i kthehet historisë me Ledionin: Nuk kërkoj falje! Pas zënkës me Encën, Noizy është ndalur gjatë një interviste me Arian Çanin edhe për sherrin me Ledion Liçon. I ftuar në
Hapet arkivi/ Ledioni në “Ethet e së premtes mbrëma" (VIDEO) Ledion Liço e shijon skenën ndërsa mundohet të japë maksimumin, por duket se ky talent ka qënë mjaft i hershëm. Ndër
Ledion Liçi fraza romantike për nënën e fëmijës së tij(FOTO LAJM) Ledion Liço i cili pritet që shumë shpejt të bëhet baba ka një dedikim për nënën e fëmijës së tij. Moderatori i Top C
Ledion Liço, mezi pret të bëhet baba (FOTO LAJM) Me siguri do të jetë një baba i mirë dhe shumë i përkushtuar. Dhe ska si të mendojmë tjetër kur shohim përkushtimin më
“The Voice” do mbyllet? Ja reagimi i Ledionit (VIDEO) Përkundër thashethemeve që qarkullojnë prej kohësh, moderatori i “The Voice of Albania”, Ledion Liço ka postuar një mini
E përplas makina teksa udhëtonte me biçikletë, humb jetën 55 vjeçari Një 55-vjeçar ka humbur jetën gjatë pasdites së sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Durrës. Nga informacion