999 rezultate për

ledion

Dalin fotot: Sara dhe Ledioni, sërish prindër London Noor do të bëhet me një vëlla ose motër. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sara Hoxha me anë të një fotoje në In
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Fillojnë pushimet për Sara Hoxhën dhe Ledionin, zbuloni sa kushton një natë (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me ndjekësit e saj f
I mbajti fshehur për muaj me radhë, Sara Hoxha publikon foton nga dasma Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë foto nuk doli deri vonë. Por sot
"The Voice Kids", kush ja merr stafetën Ledion Liços Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë në edicio
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Ledioni "zhduket" pas dasmës, merr vendimin e papritur Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë ndër çiftet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Së fundmi ata kanë kurorëzuar lid
“Në altar nuk ece vetëm”, del videoja emocionuese nga dasma e Sara Hoxhës (VIDEO) Nën tingujt e këngës “Mystery of Love” të artistit Sufjan Stevens, dhe pamjes përrallore të liqenit të Como-s nis videoj
Ky është personi i vetëm që doli kundër martesës së Ledion Liços me Sarën (VIDEO) Muajin e kaluar Sara Hoxha dhe Ledion Liço e kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare me një dasmë madhështore, të organ
Ledion Liço e kujtoi Dritan Hoxhën me këtë detaj në dasmën e bujshme Ceremonia e martesës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, e cila u mbajt më 11 gusht në buzë të liqenit të Comos në Itali, t
Zbulohet arsyeja e fortë pse Arbana nuk i shkoi në dasmë Ledionit dhe Sarës Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Ledioni i bën dedikimin më të veçantë Sarës (FOTO LAJM) Video në YouTube e publikuar nga Lori Hoxha nga prapaskenat e dasmës së motrës së saj Sara Hoxha me moderatorin Ledion L
Përlotet Vjollca Hoxha, momenti më prekës i dasmës së Sarës dhe Ledionit (VIDEO) Një muaj më parë çifti i shumë komentuar i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë me nje dasëm mash
Dasma e Sarës dhe Ledionit sapo doli në Youtube për qejfin e të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço u martuan me 11 gusht në një ceremoni madhështore në liqenin e Como- s. Postimet qenë të
Nuk u shkoi as në dasmë, ja çfarë ka thënë Arbana për Ledionin (FOTO LAJM) Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Arbana Osmani nuk ishte në dasmën e Ledionit dhe Sarës, por tani zbuloi gjithçka Në dasmën e shumë përfolur të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, nuk kishte si të mos vihej re mungesa e Arbana Osmanit. Ndr
Për herë të parë, Ledioni dhe sara postojnë foton nga dasma Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
As Ledioni e as Luana, kush do e prezantojë Big Brother këtë sezon? Prej disa muajsh kanë dalë lajmet se do të fillojë "Big Brother VIP", lajm i cili u konfirmua edhe nga Top Channel që pu
Ledioni nuk do t’a prezantojë BB, por sapo tregoi emisionin e ri Siç e dini tashmë, fill pasi u lançua klipi i “Big Brother VIP”, njerëzit nisën me aludimet se do të ishte Ledion Liço a
Pse Sara, Ledioni dhe Lori nuk hodhën asnjë foto nga dasma për fansat? Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes