999 rezultate për

laurentiis

"Higuain është tradhtar nëse kalon te Juve" Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është shprehur se Gonzalo Higuain do të tradhtonte fansat e klubit nëse ven
De Laurentis flet për kalimin e Higuain te Juventusi Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, si gjithmonë është ironik dhe polemizues kur ka të bëjë me deklaratat.
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka bërë shaka duke thënë se ai do t’i ofrojë Benitezit një ofertë më të mirë
Napoli te sheikët për 200 milionë euro? Napoli endet mes paqartësive dhe presidenti De Laurentiis projekton një të ardhme të re për shoqërinë me ndryshime të më
Athletic-Napoli, De Laurentiis si turist në Bilbao (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje, në "San Mames" të Bilbaos, do të vendoset një pjesë e mirë e sezonit të Napolit, e impenjuar në ndeshjen
Emocione në "San Paolo", Napoli kujton Ciro-n (FOTO LAJM) Ka nisur me një homazh për Ciro Esposito miqësorja mes Napolit dhe Paok Selanik. Para fillimit të ndeshjes presidenti Au
De Laurentiis: Më pëlqejnë flokët e Fellainit Aurelio se Laurentiis ka zbuluar me mënyrën e tij goditjen e radhës të Napolit në merkato. Marouane Fellaini, mesfushori
Napoli, De Laurentiis: Do ketë blerje të tjera Mes humorit dhe të vërtetës, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, e lë të hapur mundësinë e përforcimit të skuad
Mazzarri: De Laurentiis? Sigurisht që do e përshëndes Walter Mazzarri mendon vetëm për Inter-Napoli, ndeshje e cila mund të konsolidojë pozitat e zikaltërve për një vend në E
De Laurentiis Jr: Marotta, çfarë injoranti! Ndeshja e luajtur të dielën mes Napolit dhe Juventusit nuk ka përfunduar ende. Dje në mbrëmje, para ndeshjes së Europa L
De Laurentiis: Pa stadium e çoj Napolin në Serie C Roma mbetet ende e shkëputur me 6 pikë më shumë, gjithsesi fitorja em Juventusin ushqen të tjera shpresa për Napolin. Më
Napoli, blerjet e premtuara të De Laurentiis (FOTO LAJM) Dje presidenti i Napolit Aurelio De Laurntiis, në një intervistë "Radio Kiss Kiss", ka folur për tre blerje të cilat pre
De Laurentiis e ka mendjen tek lekët, pro Superligës së Evropës Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është shumë dakord me formimin e Superligës së Evropës me ekipet më të mëdh
De Laurentiis: Dua Papa Francescon në ekipin tim "Do të shikoj Roma–Napoli në Los Angeles me djalin tim dhe gruan time, vuajtja e mungesës po ndihet që tani. Higuain dhe
De Laurentiis: Napolitanët me juventinët, rivalë historikë "Mes juventinëve dhe napolitanëve do të jetë një sfidë e përjetshme. Shpresoj që tifozeritë të shfryjnë fantazinë e tyre
De Laurentiis: Ja pse nuk e shita Cavanin te City Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka rrëfyer dje një prapaskenë në lidhje me shitjen e sulmuesit uruguajan Ed
De Laurentiis kërcënon: Më jepni San Paolon ose iki Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis bëhet sërish protagonist me qëndrimet e tij kontroverse. Këtë herë është çës
De Laurentiis kërkon dëmshpërblim për Higuain Aurelio De Laurentiis nuk është vetëm një prodhues filmash pasi shpesh herë është vetë ai që vesh petkun e aktorit duke
Napoli, edhe dy goditje të tjera (FOTO LAJM) Në Napoli nuk po mendojnë më për Edinson Cavani. Aurelio De Laurentiis ka lënë gjithçka pas krahëve dhe kërkon të ndërto
De Laurentiis, tweet për Juve dhe Inter Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis siguron tifozët se Juan Camilo Zuniga nuk do të largohet. 64-vjeçari theksoi