999 rezultate për

lagjen

Policia zbardh detajet: Vrau me çifte të riun, 60-vjeçari ishte i dehur Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Kavajë ku si pasojë një 29-vjeçar ësh
Aksidenti i rëndë, 63-vjeçarja ndërron jetë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. 63-vjeçarja Marije Leka, një nga të plagosurit e aksiden
Publikohet lisa: Këto janë objektet që u shembën dhe do të shemben në Durrës Policia e Durrësit ka publikuar listën me objektet e prishura dhe ato të cilt janë vlerësuar të pabanueshme me qëllim sh
Banesa rrezikon t’i shembet, qytetari refuzon të dalë (VIDEO) Personi që shihni në video dhe qëndron në ballkon ka thyer urdhrin e policisë për të ndaluar dhe është shmangur me makin
2 ende në kërkim, arrin në 48 numri i të vdekurve nga tërmeti fatal Tërmeti fatal i 26 nëntorit ka shkaktuar vdekjen e 48 personave. Ndërkohë janë edhe 2 njerëz që po kërkohen nën rrëno
E "mbyti" në grushte policin, në pranga 43 vjeçari Një person ka përfunduar në prangat e Policisë në Berat, pasi ka dhunuar punonjësin e policisë. Gazment Nezëraj, 43 v
I bëri "kërdinë" zyrës dhe vodhi 8 biçikleta, procedohet durrsaku Finalizohet operacioni policor i koduar "Stacioni", për zbardhjen e vjedhjeve të pronës, ndodhur muajt e fundit në qytet
Policia jep detaje për aksidentin në Lagjen e Spitalit Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, ka dhënë detaje për aksidentin e sontëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Ai
Zjarr masiv në lagjen e VIP-ave, shtëpitë luksoze të të famshmëve në rrezik (FOTO LAJM) Qindra shtëpi miliona dollarëshe në lagjen e VIP Pacific Palisades në Los Angeles u rrezikuan nga një zjarr i frikshëm t
Ngjarja ndodhi për motive xhelozie, Policia sqaron vrasjen në Kavajë Ngjarja e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë ka tronditur jo pak qytetin. Sipas p;olicisë ngjarja ka ndodhur
Grabiste institucionet shtetërore në Durrës, në pranga 39-vjeçari Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet të jetë autor i disa grabitjeve. Shtetasi
Qytetarët në panik, 40-vjeçari pret damarët mes qytetit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Tabakane në Elbasan, ku një person ka prerë damarët. Një pe
Gjendet një person i pajetë në lagjen "Ulpiana", Policia jep detaje Një person i vdekur është gjetur sot në Prishtinë, saktësisht në lagjen "Ulpiana". Rreth këtij rasti, Indeksonline
Drejtonin makinën nën efektin e alkolit, në pranga 3 shoferë Janë vënë pas hekurave 3 shoferë të cilët po drejtonin makinat nën efektin e alkolit në qytetin e Korçës. Specialistë
Rrahën turistin rus, arrestohen dy të rinjtë Janë arrestuar dy adoleshentët që dhunuan turistin rus ditën e sotme. Policia ka vënë në pranga dy të rinjtë me inici
"Oh bre Baki..."! Fjalët e para të familjarit të njërit prej viktimave të tragjedisë në Prishtinë Dita e djeshme për banorët e lagjes “Mati 1” në kryeqytet ishte e kobshme. Ata u tmerruan nga ajo çka panë. Dy familje n
Kapet vajza që ishte kthyer në tmerrin e pushuesve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një 32 vjeçare në Durrës, e cila hynte në shtëpitë e pushuesve dhe vidhte sendet me vler
Prindi i alarmuar, policia bashkëpunon me trafikantët duke lejuar shitjen e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale ku shprehet se Policia e Tiranës lejon sh
Plagosën me thikë 38-vjeçarin, arrestohen dy vëllezërit dhe shoku i tyre Arrestohen tre autorët e plagosjes së 38-vjeçarit Vate Shpati mesditën e djeshme në lagjen “Mark Lula”. Në pranga kanë r
Në Resulaj të Vlorës, lagjen ku u vranë 9 persona brenda vitit Lagjja ku u vra Dilaver Tozaj është e njëjta ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj q