999 rezultate për

kurtin

Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
U shtrua në spital në gjendje të rëndë, çfarë thonë mjekët për Tinka Kurtin ktorja e madhe shqiptare Tinka Kurti është shtruar paraditen e sotme me urgjencë në spital, por gjendja e saj aktualisht
Votimet, rezultatet e para për Kurtin Votimet për kryetar të Vetëvendosje, kanë treguar se Kurti trumfon sërish. Në qytetin e Besianës kanë votuar pro z.
VV i kthen shpinën aktivistit që strehoi Kurtin në kohën kur ai ishte në arrati Përplasjet dhe mospajtimet për çështje të ndryshme edhe më tej vazhdojnë të jenë prezente mes tyre. I radhës që ka re
Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo
KOMENT/ Tregoni të vërtetën pse nuk e doni Albin Kurtin Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Tashmë situata në partinë Lëvizja Vetëvendosje është kthyer në një skenë tragjediko
Dardani nuk gjen fjalë për të kritikuar Kurtin dhe shpërndan postimin e rëndë të Ymerit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ndan të njëjtin mendim për Albin Kurtin, sikurse ish-kryetari i partisë, Visar
Dorëheqjet në VV kanë për qëllim ta detyrojnë Kurtin të tërhiqet nga gara për kryetar Analisti politik, Jusuf Thaçi, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se dorëheqjet e zyrtarëve të lartë të Vetëvendo
Gjykata i shpall fajtor Kurtin dhe tre deputetë, kaq vite burg marrin Katër deputetët e VV’së janë shpallur fajtorë në Gjykatën Themelore të Prishtinës për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuve
Pas pak gjykata shpall vendimin për Albin Kurtin Gjykata Themelore e Prishtinës, në orën 13:00 të ditës së sotme, do të shpallë aktgjykimin ndaj katër deputetëve të VV-s
Nënkryetari i PDK-së Albin Kurtin e quan `Kalorës të Lirisë` Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti, pas vendimit të lirimit nga paraburgimi të Albin Kurtit, u ku
Visar Ymeri flet për Albin Kurtin Kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka mirëpritur lirimin nga paraburgimit të dy deputetëve, Albin Kurti e Donika Kada
Të rinjtë e shohin Albin Kurtin si një politikan model Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) ka kryer hulumtimin e dytë të opinionit publik në mesin e votuesve të rinj nga mosh
Erzen Vraniqi i VV-së pyet publikisht Molliqajn Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Erzen Vraniqi, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook një koment rreth intervistës
KOMENT/ Shqiptarët e Shqipërisë të mos mërziten për Albin Kurtin Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Zënkat e brendshme që kanë filluar që në tetor të vitit të kaluar dhe që kanë dalë
Molliqaj godet Kurtin dhe Sveçlën: Kanë flirtuar me PDK-në Ish-sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, ka sonte treguar detaje të përplasjes së tij me Albi
Molliqaj: Këto janë dallimet e mija me Albin Kurtin Ish-sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje është shprehur nv emisionin Zon B se ka dallime me Albin Kurtin. Ai ka thënë se
Haradinaj kërkon amnisti për Albin Kurtin dhe Donika Kadaj Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj gjatë seancës së kuvendit është shprehur se do të ishte mirë nëse nxirret njv ne
Fisnik Ismaili flet për largim nga Vetëvendosje Deputeti Fisnik Ismaili thotë se ai nuk është në Lëvizjen Vetëvendosje për Albin Kurtin ose dikë tjetër, dhe nëse ai lar
Deputetja e VV-së, fjalë të mëdha për Albin Kurtin Deputetja e Vetëvendosjes, Fatmire Mulhaxha Kollçaku përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ka thënë se Albi