999 rezultate për

kundra

Ecclestone: Gara e Bahreinit nuk do të zhvillohet Edhe pse disa ditë më parë FIA e kishte futur në kalendarin sezonal të F1, Ecclestone ka dalë kundra saj dhe e ka hequr
Neymar: Dua Chelsean Pavarsisht se e ka pritur mirë një lëvizje tek Chelsea vitin e kaluar, Neymar shpreson që "blutë" janë ende të interesua
Shërbimi Sekret i SHBA-së bashkohet me Twitter Tani Shërbimi Sekret kërkon që personat t'i ndjekin ata, në Twitter. Shërbimi Sekret i SHBA-së është bashkuar me platfor
Komikët nuk adhurojnë. Përkundrazi, pickojnë Mustafa Nano - Sikur ndonjë agjenci anketimesh të pyesë shqiptarët se çfarë u ka mbetur në mendje nga festat e fundvitit
Berisha drejt Fierit: Kujdes me Vjosën Menjëherë pas Shkodrës kryeministri Berisha shkoi për në Fier ku shtabi i emergjencës i mbledhur tashmë po ndjek nga afë
Xhacka: Do votoj kundra hyrjes ne Kuvend Deputetja e PS-së Olta Xhaçka ka deklaruar se në mbledhjen e nesërme të grupit parlamentar t&