999 rezultate për

kulla

Kjo është kulla e Tiranës ku do të hidhen 250 mln dollar nga arabët (FOTO LAJM) Pas ligjit për ndërtimin e një porti privat në brigjet e Kavajës, të njohur si “Porti i Karpenit”, qeveria ka propozuar
Ilir Kulla zbulon kërkesën e fortë të Metës ndaj Ramës Gazetari Ilir Kulla ka dhënë një deklaratë të fortë sonte në emisionin “Zonë e Lirë”, ku i bindur është shprehur se e di
Komentuesi i kujton çmimin e energjisë, Rama: Ku i lexoni këto broçkulla Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me një postim në Facebook ku paraqiten imazhe të Tregut të fruta-peri
Kulla Eiffel fik dritat në mesnatë në ndër të viktimave të sulmit në Rusi Kryebashkiakja i Parsisit, Paris Mayor Anne Hidalgo ka njoftuar me anë të një postimi në “Twitter” se kulla Eiffel do të
Ilir Kulla: 6 shërbime te huaja përgjojnë vazhdimisht me "çimka" në Shqipëri Në emisionin Opinion mbrëmjen e sotme po flitet për përgjimet qe kane shkaktuar panik pas kapjes se shtetasit izraelit n
Rama nis ditën me kukulla, kë thumbon me filmin e “maces që e ha miun”? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook ka uruar qytetarët për një dielë të këndëshme, por ndryshe nga herët
“Do futem në çadrën e PD”. “S’të pranojnë, dezertor”, ja sherri Çili-Shkullaku në emision Protesta e PD nga çadra e lirisë shkaktoi debat mbrëmë mes botuesit te mediave Mapo, Henri Çili dhe analistit Armand Shk
Berisha komenton ministrat e rinj: "Nga Fatmir Droga, tek ndrikulla Manastërliu" Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar pwrmes një postimi në facebook ndryshimet e fundit në qeveri. Berisha sulm
Basha injoron Mogherinin: Kërkon broçkulla Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e 15 të saj dhe pavarësisht se koalicioni PS-LSI kërkon dhe ofron bashk
Kullën e Sahatit në Tiranë nuk e keni parë ndonjëherë kështu (FOTO LAJM) E ndërtuar midis viteve 1822-1840, Kulla e Sahatit është 35 metra e lartë dhe bën pjesë në kategorinë I të monumenteve t
Megi ngatërron Shkullakun me Shullazin, shpërthejnë të qeshurat në çadrën e protestës Në protestën e opozitës që po zhvillohet edhe në këto momente i është bashkuar edhe gazetari Armand Shkullaku. Ndaj t
Bregu doli në mbrojtje të Lu-së dhe Vlahutin, Ilir Kulla: A i dini këto fakte… Pas luhatjes së besimit të shqiptarëve tek ambasada e SHBA-së dhe përfaqësuesit e saj për shkak të akuzave të bëra ndaj
Masat ekstreme anti-terrorizëm, blindohet kulla Eifel Kulla më e famshme në botë do të blindohet me një mur antiplumb në kuadër të masave ekstreme mbrojtëse kundër terrorizmi
Rikthehet Armand Shkullaku. Do të drejtojë TV Klan dhe ABC News? Armand Shkullaku duket se do të rikthehet sërish në një bashkëpunim me Aleksandër Frangajn, kësaj radhe në një televizio
DEBATET/ Dritëroi i vdekur fut në sherr Artur Zhejin dhe Pëllumb Kullën Përpos trishtimit për ikjen e një figure të tillë dhe mesazheve ngushëlluesë, vdekja e Dritëro Agollit ka lënë pas edhe
Kulla: Ambasadori Lu po na trajton si Republikë ananasi! Analisti Ilir Kulla, i ftuar këtë mbrëmje në “Tonight” me Ilva Tare është shprehur se mendon se Shqipëria trajtohet si
Reagon ashpër Ramush Haradinaj: Hashim Thaçi e Isa Mustafa janë "kukulla" të Serbisë Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka reaguar nga Franca lidhur me lajmin për vijimin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbi
Matrioshkat ruse tani me imazhin e Putin dhe Trump Në rusi mund të gjeni kukullat tradicionale ruse-matrioshka me imazhin e e presidentit të Rusisë Vladimir Putin dhe pres
Shpërthen Fevziu: Pa dorashka për Shkullakun, Klanin, median dhe politikën Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” në një intervistë të dhënë për SYRI.net ka folur për gjendjen e mediave dhe
Ikja e Shkullakut e Lelës, Basha: Ditë e zezë për median, lirinë dhe demokracinë Kreu i PD, Lulzim Basha ka përcjellë një reagim në Facebook lidhur me largimin e dy drejtuesve të mediave në vend, Arman