999 rezultate për

kthyer

Atalanta në avantazh, Berisha ndëshkohet sapo fillon ndeshja (VIDEO) Etrit Berisha është kthyer sot në një stadium ku për tre vite ka qenë protagonist, atë të Bergamos, pasi SPAL i tij përb
U mor peng ditën e djeshme, pukjani nuk kishte kthyer borxhin Një 49-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me fo
Policia shkatërron bandën e adoleshentëve, ishin kthyer në tmerr të bizneseve në Tiranë Janë arrestuar në flagrancë dy adoleshentë të cilët kryenin vjedhje gjatë natës në kryeqytet, si dhe janë shpallur në kë
Lajm i mirë për Juventusin, Khedira kthehet në stërvitjet Mesfushori me pasaportë gjermane, Khedira, është kthyer në stërvitjet me skuadrën e Juventus. Pas një kohe të gjatë j
Ishte kthyer në tmerrin e bizneseve, shqiptari bëri 16 vjedhje për dy muaj Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi bënte namin me vjedhjen e bizneseve. Tëq paktën vetëm gjatë dy muajve të f
Igli Tare "kërcënon" rivalët: Kemi fituar betejat por jo luftën Nën regjinë e Igli Tares, Lazio është kthyer në një prej skuadrave më të mira në Itali dhe jashtë saj. Së fundmi, bar
Sterling e gjen belaja, goditet me top në kokë dhe rrëzohet në fushë (VIDEO) Raheem Sterling mori një goditje me top në kokë gjatë stërvitjes me skuadrën e Manchester City. Ylli anglez ishte në
Grezda "divorcohet" nga Rengers, kthehet në Kroaci Aventura e Eros Grezdës te Glasgow Rangers ka përfunduar. Futbollisti kosovar është rikthyer te skuadra kroate, Osijek.
Miku i vjetër nuk e donte gjallë, Fatos Tushe flet pas sulmit me granatë Mëngjesin e 31 dhjetorit, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe dhe sekretarja e tij, mbetën të plagosur si pasojë e një
Emrat e fotot, dy shqiptarët kapen mat pasi kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi Policia britanike ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohèn se kultivonin bimë narkotike në një banesë që përdorej pr
Bashkim për Krishtlindje, babai ushtar surprizon birin e tij të vogël (VIDEO) Kur festat e fundvitit kalohen me familjarët atmosfera është edhe më e bukur. Pikërisht, në një periudhë si kjo, ky usht
Starova: Renditja e drejtë! Superiorja nuk ka Dinamo Zagreb Sulejman Starova, u ftuar si zakonisht në emisionin Pressing në Abc News, ka analizuar ecurinë e kampionatit deri më tan
5 sëmundjet e rrezikshme që janë rikthyer vitet e fundit Sëmundjet vdekjeprurëse janë duke u rikthyer në të gjitha vendet e botës, e kjo kryesisht për shkak se fëmijët nuk i mar
DETAJET/ U ekzekutua me plumb në kokë, i riu sapo ishte kthyer në Shqipëri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Një ekzekutim me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Përparim
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka n
Rashica shënon dopietë dhe i dhuron fitoren Werder Bremen (VIDEO) Werder Bremen është kthyer te fitorja falë Milot Rashicës. Ylli i Kosovës ka qenë heroi i skuadrës së tij në ndeshjen e
Mourinho: Dele Alli është rikthyer, Southgate po fërkon duart Trajneri portugez, Jose Mourinho, mori fitoren e tretë në tre ndeshje në krye të Tottenham. “Special One” mposhti ekipin
"Durrësi është kthyer në një qytet fantazmë", Al Jazeera reportazh për Shqipërinë Tërmeti i 26 nëntorit ku mori me vete 49 viktima dhe la të plagour me qindra, është kometuar gjatë edhe në mediat botëro
Shqiptarët e strehuan gjatë luftës, i riu nga Kosova kthehet dhe shpëton jetë nga rrënojat Shqipëria gjendet para një situate dramatike ku tërmetet kanë marrë 57 jetë njerëzish dhe ka lënduar mbi 650 të tjerë.
TRAGJIKE/ Sapo ishte kthyer nga Anglia, nxirren të pajetë babë e bir Ka shkuar në 28 numri i viktimave si pasojë e tërmetit. Në orët e para të mëngjesit të sotëm Klement Çupi ka dhënë shenj