999 rezultate për

kritike

Përmbytjet në Shqipëri, Rama: Sfidë e kaluar me sukses Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka sqaruar situatën e shkaktuar nga përmbytjet në vend, për të cilat t
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
Kontrolli për Senatin, Biden dhe Trump fushatë para zgjedhjeve kritike të Xhorxhias Si presidenti i zgjedhur Joe Biden ashtu edhe presidenti në largim Donald Trump mbajtën tubime të hënën në shtetin e Xho
Tjetër aksident i rëndë në Elbasan: Plagosen 9 persona, 2 në gjendje kritike Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyshohet që të plagosur kanë mbetur 9 persona, d
Njeri në gjendje kritike, shqiptari qëllon me armë 2 marokienët Orët e para të vitit të ri në Milano, të Italisë “u përgjakën” nga plagosja e 2 marokienëve, pasi një person me origjinë
Aksident masiv në prag të ndërrimit të viteve, dy të plagosur në gjendje kritike Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sonte, në natën e ndërrimit të viteve. Dy persona kanë mbetur të plagosur në g
Dash Shehi tenton të bashkojë opozitën, u bën thirrjen e fortë kritikëve të Bashës Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar Dashamir Shehi propozon që partitë opozitare të garojnë në një listë të vetme
Denoncimi i Berishës: U dhunua në komisariat, i mituri në gjendje kritike niset për në spital (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur nga ish kryeministri Sali Berisha. Sipas tij, një i mitur është nxjerrë nga narkokomis
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
COVID-19/ Situatë kritike në Greqi: 2400 të infektuar dhe 63 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë greke ka njoftuar në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 2,422 persona, nga të cilët 6 janë
Manastirliu: Situata është kritike, sa vatra aktive janë në Shqipëri Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se numri i të infektuarëve me koronavirus në vend është shtuar ndj
Përkeqësohet gjendja, situatë kritike në spitalet e Maqedonisë së Veriut Sistemi shëndetësor tashmë disa ditë me radhë është nën presion të madh. Situata është vërtetë kritike. Kështu deklaroi
Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës: Klubi është afër falimentimit Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font beson se klubi është afër falimentimit dhe pagat e
I infektuar me COVID-19: Kirurgu i QSUT në gjendje kritike, niset drejt Turqisë Gjendja e mjekut Enton Bollano është përkeqësuar gjatë qëndrimit në shtëpi, ku ishte karantinuar për të shmangur përhapj
Heronjtë e Vjenës! Ata që shpëtuan jetë në çastet më kritike (VIDEO) Gjatë sulmit terrorist në Vjenë, në momentet kur sulmuesit pa mëshirë shtinin me kallshnikov mbi qytetarë, policë por ed
Atentat ndaj shqiptarit në Itali, 40-vjeçari në gjendje kritike Një shqiptar në Itali është qëlluar me armë zjarri. Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 të mbr
COVID-19/ OBSH jep alarmin: Muajt e ardhshëm do të jenë kritikë! Hemisfera veriore po përballet me një moment kritik për shkak të pandemisë COVID-19. Alarmi është dhënë nga drejtori
Meta i kthehet ashpër Ramës: Situata është kritike në Shqipëri "Në rastin e Shqipërisë, situata është edhe më kritike se kudo tjetër, për shkak të një qeverisjeje të mbrapsht që nuk r
Sulmohet brutalisht biznesmeni në Shkup, ndodhet në spital gjendje kritike për jetën Sot pasdite në mënyrë brutale është s ulmuar fizikisht biz nesmeni nga Shkupi, Lupço Palevski. Sipas Netpress, ai gj
I vendosën tritol në makinë, Preg Gjini në gjendje kritike po lufton për jetën Preng Gjini u tentua të ekzekutohej nga një atentat me tritol i vendosur në makinën e tij. Nga burimet bëhet me dije