999 rezultate për

kreut

Presidenti Meta letër urimi kreut të KE për Ditën e Europës Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka përcjellë një mesazh urimi kreut te Keshillit Europian, me rastin e Dites se Evropes
Laçi mposht Bylis, 6 pikë larg kreut (VIDEO) Laçi “hakmerret” ndaj Bylisit për eliminimin nga Kupa e Shqipërisë. Kurbinasit fituan 2-1 ndeshjen e parë të javës 25.
Marrëveshje me Bashën për zgjedhje të parakohshme? Balla i përgjigjet kreut të PD-së Kreu i grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë një reagim në lidhje me deklaratën e Lulzim Bashës se zgjedhjet d
Vëllai i kreut të PD e ish-polic, kush është viktima nga aksidenti në Librazhd Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Librazh –Qafë Thanë ku ka ndërruar jetë një person. Polic
Tirana triumfon në sekondat e fundit ndaj Bylis, bardheblutë 1 pikë larg kreut (VIDEO) Tirana ka fituar në mënyrë dramatike me shifrat 2-1 përballë Bylisit një ndeshje shumë të rëndësishme duke u ngjitur në
Lazio shkatërron Sampdorian, vetëm 2 pikë larg kreut (VIDEO) Lacio nuk përmbahet teksa ka shkatërruar pa mëshirë Sampdorian me rezultatin e thellë 5-1. Bardhekaltrit likujduan që
Shkrumbohet nga flakët makina e kreut të FRPD-së Ditën e sotme është djegur makina e kryetarit të FRPD-së Durrës Ndrec Pjetri. Makina është djegur në lagjen e quajtur
Tufa publikon procesverbalin me firmën e Krajës: Kjo është vepra e kreut të SPAK (FOTO LAJM) Më zgjedhjen e Arben Krajës në krye të SPAK, ka ardhur menjëherë reagimi i ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krim
Bayern triumfon ndaj Freiburg, tashmë 4 pikë larg kreut (VIDEO) Bayern Munich ka mundur në transfertë Freiburgun me shumë vështirësi në minutat e fundit, me rezultatin 1-3. Levando
Lazio triumfon ndaj Cagliarin, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka përmbysur në kohën shtesë me golat e shënuar në minutën e tretë dhe të tetë shtesë duke e mbyllur takimin ndaj
Shkëndija fiton "in extremis" dhe shkon më pranë kreut Shkëndija e Tetovës mori fitoren e dytë radhazi, këtë herë 1-2 në transfertën ndaj Rabotnickit, duke reduktuar në 9 pikë
Dha dorëheqjen 2 muaj më parë, zbulohet emri i kreut të ri të Tatimeve Rreth dy muaj më parë dha dorëheqjen kreu i Tatimeve në Sarandë, Alket Qendro, ndërkohë që është bërë me dije sot, emri
Deklaratat e Metës për djegien e Parlamentit, 9 deputetë kërkesë kreut të SHISH Nëntë deputetë kanë bërë kërkesë për seancë dëgjimore për kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo. Heli
Arrestimi i kreut të FRPD-së, PD njofton lëvizjen e radhës Pas arrestimit të Arvit Bushatit, kreut të FRPD partia demokratike do të zhvillojë protestë para Komisariatit të Polic
"Babalja”, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Policisë së Fierit shtë rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, e njohur e
I çoi SMS kërcënues kreut të KQZ-së, flet autori: Kam kërcënuar edhe 3 politikanë Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri është marrë në mbrojtje nga Policia dhe Garda, pasi është kër
Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO) Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës
Vrasja e kreut të njësisë administrative Kotë, burg për 3 autorët Gjykata e Vlorës ka lënë në burg tre autorët e dyshuar për vrasjen e kreut të njësisë administrativë Kotë, Argjil Gjoka
Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në i
PËRGJIMI 2/ Votën ose ik tek shtëpia! Avdylaj telefonon kreut të ujësjellësit Durrës (VIDEO) Media gjermane “Bild” ka nxjerrë përgjimet mes Astrit Avdylajt dhe drejtorit e UKT-së, Ivo Doçin. Ata janë duke diskutua