999 rezultate për

krasniqi

Krasniqi: Vlerat e UÇK-së janë të arta, nuk mund t'i baltosë askush Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se
Sherri në Prishtinë, Policia arreston disa persona Një sherr ka ndodhur sot rreth orës 17:30, në lagjen ‘Dardania’ Prishtinë, saktësisht tek vendi i quajtur ‘Te Ora’. R
Infektologu kosovar tregon si mund të transmetohet koronavirusi Infektologu Valbon Krasniqi, në T7, ka treguar se si mund të transmetohet koronavirusi. “Një numër i madh i rasteve j
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Xhudistja kosovare kalon në gjysmëfinale në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi vazhdon me formën e saj fantastike në rrugëtimin e deri në 52 kilogramë në Grand Sl
Nuk u rikthyen në burg, lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Agim Krasniqin dhe Sehat Ramadanin Duket se vendimi për të mos u kthyer në burg i ka kushtuar rëndë dy personave. Ministria e Punëve të Brendshme ka lës
Krasniqi: LVV-LDK koalicion i pazareve të pista Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha para deputetëve se koalicioni LVV-LDK është i
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë
Kujtim Shala, Arbërie Nagavci e Memli Krasniqi zgjidhen nënkryetarë të Kuvendit Partitë politike të cilat po marrin pjesë në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, pas zgjedhjes së Glauk Konjufc
Xhudistia shqiptare fiton medaljen e artë Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur të fitojë medaljen e artë për Kosovën në kategorinë deri në 48 kilogram
Humbi jetën një person, pamje nga aksidenti në Komoran Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën nj
Rindeshja Joshua-Ruiz, Krasniqi tregon fituesin Të shtunën në Jedah të Arabisë Saudite do të zhvillohet revanshi në mes të Joshuas dhe Ruizit. Në ndeshjen e parë, me
Ndërron jetë një person pas aksidentit në aksin Podujevë-Prishtinë Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi ka konfirmuar për Lajmi.net se një person ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur
Anulohet meçi kundër Hartelit, Haxhi Krasniqi do të operohet Një ndër boksierët më të mirë shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi, do të pushojë disa muaj nga aktivitetet në boks. Siç nj
Zhduket pa gjurmë i afërmi i deputetes shqiptare Kandidatja për deputete nga LDK-ja, Rrezarta Krasniqi, me anë të një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Facebook, ka
Zhduket një person, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij Që nga 28 tetori i këtij viti Musli Krasniqi nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia dhe deri sot në mbr
Policia jep detaje për aksidentin në Lagjen e Spitalit Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, ka dhënë detaje për aksidentin e sontëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Ai
Krasniqi rrëfen vështirësitë e furnizimit të UÇK-s me armë: Thaçi, sherrbudalli i katundit Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Florin Krasniqi, ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin Pressi
Krasniqi bën realitet një nga ëndrrat e tij, hap palestrën e parë Boksieri shqiptar Haxhi Robin Krasniqi ka njoftuar se ka hapur palestrën e parë të tij, që ka qenë gjithmonë një synim i
Vjosa Osmani: Kolonel Ahmet Krasniqi u vra nga njerëzit që ishin kundër pavarësisë dhe lirisë së Kosovës Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për Kryeministre të vendit, Vjosa Osmani, ka bërë homazhe te varri i Preside