999 rezultate për

kraheve

Gattuso hedh pas krahëve problemet me Bakayokon Gennaro Gattuso ka dalë sot në konferencë për shtyp duke folur rreth ndeshjes Fiorentina-Milan, por edhe luftës për Cham
Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Shmangeni, kjo pjesë e mishit të pulës shkakton ciste Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
Mos e hani kurrë këtë pjesë të pulës, shkakton ciste në mitër Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
Lëkura e limonit bën mrekulli në dhimbjen e krahëve dhe këmbëve tuaja Limonët janë të mbushur me vitamina C, A, B1, B6, magnez, bioflavonoids, pektin, acid folik, fosfor, kalcium dhe kalium,
Jonida Maliqi hedh pas krahëve divorcin dhe shijon pushimet (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory. Ajo duket në Tu
Chloe hedh pas krahëve tradhtinë, mbështet më shumë se asnjëherë Tristan Epo, duket se Khloe e ka hedhur pas krahëve tradhëtinë e partnerit të saj Tristan. 33- vjeçarja tashmë është duke i d
E lidhën dhe e vodhën, shkodrani tregon se si punëtori ia punoi pas krahëve Një grabitje ka ndodhur mbrëmë në Shkodër. Dy persona të armatosur kanë hyrë në banesën e familjes Alia dhe kanë vjed
Rita Ora dhe Jay-Z lënë pas krahëve të kaluarën Mesa duket, “Grammy Awards” ka shërbyer edhe si një urë lidhëse midis dy ish kolegësh. Pas përfundimit të kësaj ceremoni
Bufi me sy të verdhë, dhuron spektakël në dëborë (FOTO LAJM) Këto imazhe mahnitëse kapin momentin e një buf në dëborë, i cili duket sikur po luan një lojë të fshehtë dhe po kërkon t
Basha hedh pas krahëve pakënaqësitë me LSI-në, përqafon Kryemadhin në Kuvend Kreu i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha është parë duke takuar kryetaren e LSI-së në sallën e Kuvendi. Ky veprim nga an
Robert Berisha: Sinan Vllasaliu ma punonte pas krahëve Robert Berisha është një nga këngëtarët e showbizit shqiptar por që njihet ndryshe edhe si bashkëshorti i Nora istrefit
Përçahen çiftet në “Big Brother”, sharje e ofendime pas krahëve Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me n
Lojtari i mbijetuar i Chapecoenses: Para aksidentit gjeta një Bibël ... Një nga futbollistët që i mbijetoi tragjedisë ka thënë diçka të pabesueshme menjëherë pas zgjimit nga gjendja e komës në
Zhdukja misterioze: Piloti e rrëzoi qëllimisht për shkak të dashurisë së pafat Ekspertët kanë dalë një një teori përsa i përket aeroplanit të kompanisë Malaysia Airlines, të fluturimit MH370 që u gje
Prekëse, foshnja mbështillet me dorezat e babait (FOTO LAJM) Kjo është një histori e dhimbshme ku një foshnjë është mbështjellë në dorezat e motorit të të atit i cili nuk jeton më.
Rama me 250 mijë euro pas shpine, Meta bëhet për cigare (FOTO LAJM) Javët e fundit janë shtuar shumë takimet mes dy krerëve të mazhorancës, Edi Rama dhe Ilir Meta. Punët nuk po shkojnë mir
"Tsipras hedh pas krahëve krizën" Një ditë më parë u apelua se nuk do të kishte asnjë datë për shtyrjen e borxheve, sikundër ato nuk do të faleshin për Gr
Scherzinger hedh pas krahëve ndarjen (FOTO LAJM) Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Lewis Hamilton vendosi që ti jepte fund lidhjes me Nicole Scherzinger. U raportua s
Alexandre Pato, dopietë në ditën e Kaka (VIDEO) Rikthehet "Patoku". Alexandre rigjen rrugën e rrjetës me fanellën e Sao Paulos dhe e bën pikërisht në ditën e debutimit