999 rezultate për

krahe

Migjen Basha zbarkon në Selanik, tifozët e mirëpresin me krahë hapur Ashtu siç e kishte paralajmëruar disa ditë më parë në një intervistë për mediat italiane, Migjen Basha, zbarkoi sot në S
Lëndohet keq, Kamer Qaka nxirret në krahë nga fusha e lojës Kamer Qaka u fut si zëvendësues për ekipin e Steauas në pjesën e dytë, në takimin ndaj Astras, i cili u mbyll me fitoren
Era Istrefi thyen tabutë, shfaqet në krahët e djalit xhamajkan Në fillim të qershorit, kur të gjithë e kishim mendjen tek pjesëmarrja e Erës në Botërorin që përfundoi të dielën, (15
I shpëtoi vdekjes, tani luan në Botëror me Brazilin Mbrojtësi i krahut të djathtë të Brazilit ka një gistori paksa të trishtë për të arriur aty ku është sot. Bëhet fjal
Shaqirin e presin me krahë hapur në Rusi, dhuron qindra autografe Xherdan Shaqiri ka jo pak tifozë dhe këtë e ka treguar edhe në zbarkimin që ka bërë në Rusi në prag të Botërorit. Sa
Bolt: Jam tifoz i flaktë i Argjentinës Usain Bolt do ta përkrahë Argjentinën gjatë Botërorit Rusia 2018, atleti i madh olimpik beson që Lionel Messi mund ta ud
E nxorri prej krahësh Haradinaj, e njëjta zonjë shkaktoi "skandal" në Tiranë (VIDEO) Ditën e sotme gjatë festimeve të 104 vjetorin të Lidhjes së Prizrenit, ndodhi një incident. Një grua, e cila pretend
Jonida Maliqi hedh pas krahëve divorcin dhe shijon pushimet (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory. Ajo duket në Tu
Përse nuk duhet t'i kryqëzoni kurrë krahët Mesazhet joverbale që përcjellim te të tjerët kanë shumë pushtet në mënyrën se si na perceptojnë njerëzit që na rrethojn
Nuk duruan dot larg njëri-tjetrit! Bashkohet çifti Zayn-Gigi (FOTO LAJM) Ish anëtari i grupit “One Dorection” Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë kthyer më në fund bashkë, duke iu dhënë kësh
Rusia nxjerr “përbindëshin me krahë” që mund të bombardojë rruzullin tokësor brenda 24 orëve (FOTO LAJM) “Tu-160” është “përbindëshi” rus me krahë, i aftë që ti bëjë një bombardim atomik rruzullit tokësor në më pak se 24 orë
U ndanë kohë më parë, Bella dhe The Weeknd rikthehen sërish bashkë Prej kohësh të ndarë, The Weeknd dhe Bella Hadid u panë duke u puthur në Festivalin e Filmit në Kanë, por dyshja a mohoi
Bombë në avion, pasagjerët hidhen të alarmuar nga krahët (VIDEO) Ka mjaftuar një alarm i rremë për bombë në avion që të shkaktojë panik të dhjetra pasagjerë të një Boeingu 737 të Lion A
Zv.kryeministri i Kosovës kundër formimit të ushtrisë Dalibor Jevtiq ka bërë të ditur se Lista Serbe nuk do ta përkrahë asnjë lloj tentimi të Qeverisë së Kosovës për të formu
10 vjet më i vogël, njihuni me vëllain e vogël të Sokol Ballës (FOTO LAJM) Gazetari dhe moderatori Sokol Balla është një prej prej personazheve më të njohur për publikun shqiptar. Sokol Balla
Chloe hedh pas krahëve tradhtinë, mbështet më shumë se asnjëherë Tristan Epo, duket se Khloe e ka hedhur pas krahëve tradhëtinë e partnerit të saj Tristan. 33- vjeçarja tashmë është duke i d
Gigi dhe Zayn sërish në krahët e njëri-tjetrit?! Pak javë më parë ata shokuan publikun dhe fansat kur lajmëruan nëpërmjet dy deklaratave online se lidhjes së tyre i kish
Të dy krahët e Lëvizjes BESA mund të mbeten në opozitë Të dy krahët e Lëvizjes Besa rrezikojnë që të mbesin në opozitë, nëse bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare bë
Majk në krahët e të dashurës së re, i biri thotë fjalën e parë (VIDEO) Janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre të komplikuar. Edhe pse reperi i njohur Majk dhe
Befason këngëtari shqiptar, shfaqet me partneren në krahë rrugëve të Tiranës (FOTO LAJM) Ata janë një ndër çiftet më pa komplekse, që nuk e kanë problem ta shprehin dashurinë e tyre pavarësisht ambientit ku nd