999 rezultate për

kosta

Prokuroria kërkoi heqjen e mandatit, reagon Kosta: Ja si është e vërteta Prokuroria e Përgjithshme ditën e djeshme bëri me dije se ka kërkuar heqjen e mandatit të deputetit të PS-së Vladimir Ko
Mandati i Vladimir Kostës në rrezik! Çfarë përmban dokumenti që po e“fundos”? (FOTO LAJM) Një tjetër deputeti të maxhorancës pritet t’i hiqet mandati. Prokuroria ka njoftuar se ka kërkuar heqjen e mandatit për
Maqedonasi që rrahu Selën: Shtriu poshtë shkërdhatë shqiptare! (FOTO LAJM) Një profil në Facebook me emrin Kosta Delov është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj kreut të LR-
Flet dhunuesi i Selës: Ndjenjë e papërshkruar kur e godisja me grushta në kokë (FOTO) Një profil në Facebook me emrin Kosta Delov është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj liderit të L
AKUZAT/ "Berisha vrau Kosta Trebickën dhe Sokol Olldashin, por ja dhe 15 krimet e tij" Ish-deputeti i PS-së, Arben Ndoka i është përveshur ditën e djeshme ish-kryeministrit Berisha për akuzat e këtij të fund
Vrasja në Durrës, policia jep detaje për viktimën dhe autorët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës pasi një pronar picerie ka gjetur vdekjen gjatë një sherri me thika. Bëhet f
LSI reagon pas sulmeve të Lad Kostës për Metën: Ty s’të merr askush seriozisht Pas deklaratave të forta të deputetit të PS-së, Vladimir Kosta dhe akuzave ndaj LSI, ka ardhur dhe reagimi i parë nga kj
Zaev emëron pasuesin në krye të komunës së Strumicës Komuna e Strumicës tashmë ka kryetarin e saj të ri, pas tërheqjes kryetarit të deritanishëm, Zoran Zaev, i cili është zg
Këto janë dhjetë vendet e para që njohën Kosovën Kur Kosova shpalli pavarësinë e saj para nëntë vitesh, 10 vendet e para që e njohën që nga dita kur u shpall pavarësia m
Shpërthen Kosta: Më mirë koalicion me PD-në, se me Metën Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta ka reaguar ndaj LSI-së dhe akuzave të kësaj të fundit drejtuar kryesisht Policisë së Sh
Dëshmitari i CEZ: Më kërcënuan me eliminim si Kosta Trebicka Përfaqësuesi ligjor i OSHEE-së në Arbitrazhin Ndërkombëtar dhe dëshmitari i mbrojtur i Drejtësisë, Romeo Kara, i cilëson
Kosta Rika furnizohet plotësisht me energji të rinovueshme Sipas një raporti, Kosta Rika ka mundësuar mbarëvajtjen e rrjetin kombëtar të energjisë elektrike vetëm nëpërmjet ener
Nuk mbarojnë hallet për deputetin socialist: E mashtroi një 30-vjeçar nga Tirana Deputeti Vladimir Kosta ka kallëzuar sëfundmi në prokurori për mashtrim një 30-vjeçar nga Tirana. Mësohet se Kosta ë
Kërcënoi nga burgu për akte terroriste, hetohet shqiptari Nikolas Kostandinos Një i dënuar është vënë nën hetim, pasi një ditë më parë ka kërcënuar nga burgu për akte terroriste. Naim Behari, (Nikol
Uragani në Kosta Rika shënon 9 të vdekur Uragani Otto që ka përfshirë Kosta Rika-n ka lënë të vdekur të paktën 9 persona. Presidenti i Kosta Rika-s deklaroi s
Pamje të frikshme nga Uragani 'Otto', 9 të viktima Kosta Rika (VIDEO) Uragani Otto që ka përfshirë Kosta Rika të enjten, ka lënë të paktën 9 persona të vdekur ndërkohe qe disa shtetas te tje
Deputeti i PS-së: Shehaj i thoshte vartësit "mos bëj si p** i bukur” Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta është shprehur se ish-drejtorja e Tatimeve, Briseida Shehaj ka patur një fjalor banal m
Uragani i frikshëm kërcënon SHBA-të, shënohen viktimat e para (FOTO LAJM) Një stuhi e frikshme pritet të godasë SHBA-të, kryesisht Amerikën Qendrore, duke kërcënuar Kosta Rikan dhe Nikaraguan ju
Ish-shefi i shtabit Kostaq Karoli: Nishani gaboi me Jeronim Bazon Ish-shefi i Shtabit të Ushtrisë, Gjeneral Major Kostaq Karoli deklaron se presidenti i Republikës ka gabuar në rastin e
Klinsman drejt shkarkimit, Amerika tenton Mancinin Objektivi i tij është që një ditë të drejtojë sërish në Europë, por një aventurë amerikane për momentin nuk do të ishte