999 rezultate për

koronavirusin

Dy mjekë të tjerë fitojnë betejën me koronavirusin në Shqipëri Dy mjekë të infektuar nga Covid-19 janë shëruar plotësisht, duke çuar në 32 numrin e bluzave të bardha që kanë fituar be
Mposhti koronavirusin, këngëtari kosovar tregon për luftën e gjatë Këngëtari i njohur Jetmir Hyseini ia ka dalë të mposhtë koronavirusin. Pas 23 ditësh qëndrimi në spital, ai ka rezult
Sa efektive është vaksina e tuberkulozit për koronavirusin? Flet kreu i OBSH Vaksina e tuberkulozit thuhet se mund të kurojë koronavirusin, por vijojnë studimet për të vërtetuar efektin që ka tek p
Nëna Nifja 90-vjeçare mund koronavirusin e kthehet në shtëpi (FOTO LAJM) Shqipëria është një ndër vendet e prekura nga COVID-19, me 416 të infektuar, 23 të vdekur dhe 182 të shëruar. Një nd
Fitojnë betejën me koronavirusin katër pacientë nga Maqedonia e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë ditës së sotme nga Klinika për Sëmundje Infektive janë shëruar tre pacientë (
U kthye nga Gjeneva, ish-lojtari i Tiranës tregon si arriti të mposhte koronavirusin Ish-futbollisti i Tiranës Florian Riza foli për herë të parë pasi u shërua nga koronavirusi. Në një prononcim për “AB
12 arkëmorte, mbërrijnë në atdhe trupat e shqiptarëve që humbën luftën me koronavirusin Shqiptarët që humbën jetën në Itali kanë arritur në atdheun e tyre. 12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve t
Klodian Allajbeu: Ka një rrëmujë “ekspertësh” e “mjeshtrash” që thonë çudira mbi koronavirusin Nga Klodian Allajbeu Ka një rrëmujë “ekspertësh” e “mjeshtrash” që flasin në çdo televizion për një temë që as nuk ia
Motra e CR7 nuk pyet për Koronavirusin, arratiset drejt Brazilit për t’u takuar me të dashurin Motra e Cristiano Ronldos siç duket ka pasur polemika me autoritetet e portugalisë pasi që ajo vendosi të udhëtoj drejt
Flet infektologu amerikan: Nuk është e sigurt se ngrohja e kohës do ta dobësojë koronavirusin Eksperti më i lartë i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci, tha të enjten se nuk është e sigur
E pamposhtur! E moshuara 107 vjeçare mund pa asnjë vështirësi koronavirusin (FOTO LAJM) Gruaja që shikoni në fotot e bashkëngjitur lajmit është 107 vjecare dhe sapo ka mposhtur plotësisht COVID-19. Gruaja
Gruaja e Arjen Roben mposht Koronavirusin Arjen Roben ka njoftuar se gruaja e tij ka rezultuar pozitive me Covid-19, por tani e ka mposhtur virusin. Ish-ylli
Shqiptari vdes në SHBA, pas 12 ditësh luftë me koronavirusin Një shqiptar ka ndërruar jetën në SHBA si shkak e pasojë e COVID-19. Viktima është Jani Depo, ka ndërruar jetë pasi u
Humb "betejën" me koronavirusin ish-sportisti 35-vjeçar Një lajm i rëndë për botën e sportit të regbisë në Francë, duke qenë se ish-lojtari, Kristofe Pras, ka vdekur këtë të më
''Isha qull dhe i frikësuar'', gazetari i njohur tregon sekretin për të mposhtur koronavirusin (VIDEO) Chris Cuomo, gazetar i CNN dhe njëherazi vëllai i kryebashkiakut të Nju Jorkut është prekur pak ditë më parë nga koronav
Shpresë për të gjithë! I moshuari 100-vjeçar mposht me sukses koronavirusin (FOTO LAJM) Një pacient 100-vjeçar është shëruar nga COVID-19. Në një spital në Portugali, mjekët i kanë festuar ditëlindjen e 1
Nga moti i ftohtë tek konsumi i hudhrave, mitet e rrëzuara mbi koronavirusin Frika nga sëmundja ka shtyrë shumë njerëz në të gjithë botën të besojnë disa teori jo shkencore mbi koronavirusin dhe më
Bashkëshortja denoncon ish-lojtarin e NFL-së, e lëpiu për ti ngjitur koronavirusin Në Las Vegas ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme pasi një një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur
Super lajm nga Italia, Maldini dhe djali i tij mposhtin koronavirusin Koronavirusi prekur fuqishëm edhe familjen Maldini. Legjenda e Milanit dhe djali i tij dolën pozitiv disa ditë më parë n
Tetë shenja të qarta që organizmi juaj është përballur me koronavirusin Është e mundur që koronavirusin, së paku, siç konstatojnë ditëve të fundit ekspertët e keni kaluar duke qëndruar në këmb