999 rezultate për

koronavirusin

Gati të fillojë Liga e Kampioneve dhe Europës, lojtarët në fushë me fanela të reja (VIDEO) Të gjitha skuadrat që do të impenjohen këtë muaj në kompeticionet e UEFA-s do të kenë fanela me një ndryshim të ri. N
208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë Që nga muaji mars kur janë regjistruar rastet e para me koronavirus në Kosovë e deri më sot kanë vdekur 256 persona nga
A po e mposht Greqia koronavirusin?! Asnjë viktimë gjatë orëve të fundit Greqi nuk ka shënuar sot asnjë jetë e humbur nga Covid-19, ndërsa është shënuar një rritje e numrit të personave që janë
Xavi mposht koronavirusin, i rikthehet stërvitjes Trajneri i Al-Sadd, Xavi Hernandez i është ribashkuar ekipit të tij të mërkurën pas shërimit nga Covid-19, konfirmoi klu
Çinari mposht koronavirusin, pastrohet totalisht Partizani Te Partizani tashmë nuk ka më asnjë lojtar të prekur me Covid-19. Edhe Erald Çinari e ka hedhur pas krahëve koronavirusi
Kush është shoferi i ministres së Qeverisë që humbi betejën me koronavirusin Shoferi i ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, Gani Potka ka humbur sot betejën me koronavirusin.
OBSH në alarm: Çfarë do ndodhë me koronavirusin? Askush nuk e di saktësisht se çfarë do të ndodhë me shkallën e infeksioneve të koronavirusit të ri në të gjithë botën, p
86-vjeçarja shqiptare mposht virusin pa shkuar fare në spital Një 86-vjeçare në Kosovë ka arritur që të mposhtë koronavirusin pa shkuar fare në spital. Lajmin në fjalë e ka bërë m
I ati fitoi betejën me koronavirusin, infektohet sopranoja e njohur (FOTO LAJM) Sopranoja e njohur Arta Jashari, ka rrëfyer në Facebook se më në fund babai i saj ka arritur të mposhtë koronavirusin, p
Mjeku Koni: Vaksina nuk do ta zhdukë koronavirusin Mjeku urolog, Artan Koni, është shprehur se koronavirusi nuk do të zhduket as me vaksinë, por do të qëndrojë si gripi.
Shenjat që tregojnë nëse e keni kaluar apo jo koronavirusin Nuk besojmë se ka një njeri që nuk e pyet veten ose nuk ka dyshime nëse e ka kaluar apo jo koronavirusin. Kjo edhe p
Është martuar pesë herë, njihuni me 103 vjeçarin që mposhti koronavirusin Një 103-vjeçar në Pakistan ka mposhtur Covid-19, duke u bërë kështu edhe një nga të mbijetuarit me moshë më të madhe në
"E këputur me ethe e kollë", moderatorja shqiptare dyshon se ka kaluar koronavirusin (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira ka folur për periudhën e izolimit dhe tregoi se gjithmonë kishte dashur një muaj pushim dhe k
Skënder Brataj: Dy muaj me maska zhdukin koronavirusin Shefi i Ugjencës kombëtare, Skënder Brataj ka zbuluar se si mund të shuhet koronavirusi duke cituar një shkencëtar ameri
Sulmi ndaj ekspertit amerikan që paralajmëroi për koronavirusin, ç’ndodh në Shtëpinë e Bardhë Në një përpjekje për të hapur ekonominë Trump i ka dhënë zë ditët e fundit skepticizmit në lidhje me vlerësimet e disa e
E frikshme, këta njerëz kanë bërë tatuazh koronavirusin (FOTO LAJM) Mendonim se po kalonim ditë të vështira, por të paktën kjo ditë do të përkeqësohet teksa lexoni më poshtë. Siç tha d
Foshnja një muajshe nga Kosova mposht koronavirusin Foshnja, e cila ishte e para e infektuar me Covid-19 në Kosovë, është liruar nga Klinika e Neonatologjisë. Gjendja shënd
Maliqi "shuplakë" Ramës: Bën marrëveshje edhe me djallin Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi me një postim në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se për pus
I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga Covid 19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrje
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO) Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harr