999 rezultate për

konsiderueshme

Deputetet që ndjekin modën dhe shpenzimet për garderobën (VIDEO) Seancat plenare të ditëve të enjte për 29 gratë e politikës shqiptare është kthyer në një sfidë. Teksa 6 ministret e qev
Sarandë, shoferi i dehur përfshin në aksident edhe 3 makina të tjera Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale Sarandë-Ksamil, shkaktuar nga një 29-vjeçar i dehur
Policia zbardh detaje të operacionit “Porosia” Policia e Tiranës zbardhi sot detaje të operacionit të koduar “Porosia” ku u arrit sekuestrimi i një sasie të konsiderue
Merrte para për provimet, pranga pedagogut në Peshkopi Një pedagog i universitetit ”Aleksandër Moisiu”, filiali Peshkopi është ndaluar sot nga policia e Peshkopisi pasi dyshoh
Shkon për të sharë kundërshtarin, bie nga tribuna (VIDEO) Në ndeshjen e javës së shkuar të Bundesligës, në derbin mes Eintracht Frankfurt dhe Mainz 05, një tifoz vendas ka qënë p
Persona me uniformë ushtarake grabisin një pikë bastesh në Tiranë Tre persona të veshur me kamuflazh ushtarak kanë grabitur paraditen e sotme një pikë bastesh në zonën e Misto Mames në T
Digjen 6 banesa në Gjakovë Një ngjarje e rendë ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së premtes në Gjakovë, me ç’rast në lagjen e Sefës, ku jeton komuni
Tiranë, eksploziv makinës së punonjësit të bashkisë Një automjet ka shpërthyer pak pas mesnate në lagjen “Ali Demi” në kryeqytet. Sipas policisë eksplozivi ishte vendosur n
Breshër në Lezhë, shkatërrohen të mbjellat Për 40 minuta Talja e Lezhes është përfshirë këtë të mërkurë nga reshje të shumta shiu dhe breshëri duke shkatërruar sip
Vidhet argjendaria në Kërçovë Gjatë mbrëmjes së kaluar në Kërçovë një argjendari ka rënë pre e grabitjes. Koha shkruan se, portali maqedonas Press24 k
SHBA: Vetëvritet studenti, dështon plani i sulmit në kampus Në Florida është gjendur i vdekur një student në dhomën e tij. Studenti akuzohej se ishte duke planifikuar një sulm në k
Tiranë, tritol pikës së basteve Një sasi tritoli ka shpërthyer sot në një pikë bastesh në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek Rruga e Dibrës, ndërsa lokal
Elbasan, eksploziv ndaj dyqanit Një shpërthim eksplozivi u regjistrua rreth orës 02.30 të mëngjesit në një dyqan hidrosanitaresh në lagjen “28 Nëntori “
Asnjë problem për Ronaldon Fitorja 2-0 ndaj Celta Vigos nuk ishte një shëtitje për Realin e Madridit. Për ta konfirmuar mjafton të pyetet Kristiano
Sasi të konsiderueshme të grurit në rezervat shtetërore të Kosovës Zëdhënësja e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Arta Istrefi njoftoi se gruri do të jetë një nga produktet e para do
Policia arreston dy persona për falsifikim dokumentash Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona me dyshimin për falsifikimin e dokumenteve. Policia kufitare e ka kryer opera
Shpërthen tuneli në Kinë, 20 viktima Shpërthimi në një tunel në Kinën jug-lindore ju ka marrë jetën 20 punonjësve ndërsa kanë mbetur të plagosur disa të tjer
Shuhet zjarri që përfshiu magazinën (VIDEO) Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një magazinë bojrash në afërsi të fshatit Domje, në autostradën Tiranë-Durrës, pranë D
Shtohen shkëmbimet tregtare Kosovë-Shqipëri Fluksi i shkëmbimeve tregtare midis Kosovës dhe Shqipërisë, është shtuar kohët e fundit. Të dhënat e ofruara nga dogana
Operacioni Omar, zbulon bazën e falsifikimeve Operacioni policor i koduar "Omar", ka mundur të vërë në pranga një falsifikator, duke sekuestruar një sasi të konsideru