999 rezultate për

konfirmon

E konfirmon vetë Allegri, në shtator kthehet në drejtimin e një skuadre Që nga largimi nga stolit i Juventusit në fund të sezonit të kaluar, Masimiliano Alegri është i papunë dhe vazhdon të sh
E konfirmon Messi: Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona Kapiteni i Barcelonws, Lionel Messi ka konfirmuar se Neymar dwshiron tw kthehet te katalanasit dhe se braziliani ka ndie
Garon për president të Federatës spanjolle, Porto konfirmon pensionimin e Casillas Legjenda e kombëtares spanjolle, Real Madridit dhe Portos do të pensionohet nga futbolli pasi pak ditë më parë ka bërë p
E konfirmon Tuchel: Neymar është këtu, do të luajë kundër Dortmundit Neymar është gati, do të zbresë dhe do të luajë në ‘Signal Iduna Park’. Neymar do të jetë në formacion për Paris Sain
E konfirmon Altin Lala: Rashica tashmë ka filluar bisedimet me klubet e tjera Agjenti i Milot Rashicës, Altin Lala ka konfirmuar që ka filluar bisedimet me klubet e tjera për ndonjë transferim të mu
ONM kërkoi shkarkimin, KPK konfirmon në detyrë Prokuroren e Durrësit Në datën 10.12.2019, në përfundim të seancës dëgjimore përkatëse, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi konfirmimin
Kontratë 5 ditore ne Gerrard për ngritur trofeun e Premier League, shefi ekzekutiv konfirmon gjithçka Shefi ekzekutiv i Liverpool, Peeter More, ka hedhur poshtë mundësinë e një nënshkrimi kontrate me Gerard në fund të sezo
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Drejtori i Barcelonës e konfirmon: Jemi në bisedime për një sulmues Barcelona është në emergjencë për një sulmues, me Luis Suarez që ka humbur sezonin dhe Dembele i cili para ditësh u oper
Neuer thyen heshtjen, konfirmon të ardhmen Manuel Neuer vazhdon tw konfirmojw qwllimin e tij pwr tw qendruar t e Bayern Munchen. Marrëveshja aktuale e Neuerit m
Pasi u kap "mat" me juristin, Nevina Shtylla konfirmon lidhjen e shumëpërfolur (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, një nga prezantueset më simpatike të televizionit, është shumë e komentua në media jo vetëm për karrierë
Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi konfirmon publikisht shtatzëninë (VIDEO) Prej ditësh në media është përfolur se moderatorja Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël, mirëpo ajo e ka konfirmuar sh
Pas ndarjes së bujshme me Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen me reperin e njohur (FOTO LAJM) Ka kohë që në media është përfolur se Loredana ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Mozzik. U tha se reperja është
Dortmundi konfirmon interesimin për mesfushorin e Juventusit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin gje
Agjenti i Thiago Silvas e konfirmon: Largimi është i mundshëm Kapiteni i PSG-së duket se do ti japë fund karrierës disa vjecare te klubi parisien. Këtë gje e ka konfirmuar edhe ag
Edhe LVV konfirmon që s’ka marrëveshje Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka konfirmuar se as në takimin e së martës nuk është arritur marrëveshja për ba
Dëmtimi i Mustafit ngre në "këmbë" Arsenalin, Arteta e konfirmon se janë treg për një ose dy përforcime Dëmtimi i rëndë i Mustafit ka detyruar Arsenalin të hidhet në sulm për përforcimi ditët e fundit të meraktos. Ata tas
Me foto të reja, Klea Huta konfirmon martesën me Elgitin: Kam ëndërruar për ty (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
Isa Mustafa konfirmon takimin me Albin Kurtin, do arrihet marrëveshja? Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka konfirmuar se gjatë ditës së sotme do të takohet me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje,
Babai i Piatek e konfirmon: Djali im është i gatshëm të largohet nga Milani Babai i Krzysztof Piatekut e ka konfirmuar se futbollisti i Milanit dëshiron të jetë titullar i rregullt dhe se nëse nuk