999 rezultate për

koke

Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
Ky megajaht 500 milionë dollarësh u projektua për t’u dukur si një mjellmë (FOTO LAJM) Lazzarini Design Studio zbuloi Avanguardia, një koncept i megajahtit i ndërtuar si një mjellmë me një "qafë të lëvizshme
Ndodh edhe kjo! Qytetarja e revoltuar ia plas me shishe kokës kryeministrit (VIDEO) Një grua është në kërkim nga policia për shkak se ka qëlluar kryeministrin me një shishe dhe është larguar. Një incid
Shkatërrimi i kartelit të parë shqiptar, Artan Hoxha nxjerr foton e "kokës" nga burgu Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka hedhur dritë mbi operacionin e bujshëm në 10 shtete të Europës dhe Azisë. “Los
Këngëtarja shqiptare me famë botërore: Më kanë futur kokën në tualet në gjimnaz Në një intervistë për The Sun, këngëtarja shqiptare Ava Max ka folur për adoleshencën e saj, që s’ka qenë aspak e thjesh
Bëhet rrugë trafikimi me njerëz në Maqedoni, 1 mijë euro për kokë refugjati Kampi i refugjatëve në Gjevgjeli, që në hyrje i ngjan një varreze automjetesh. Në fakt, që të gjitha këto automjete
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.
Uzuni i pafat, shënon autogol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit. Shqiptari pas një goditje të Gojak me kokë Uzuni u
"Më futën kokën në tualet", këngëtarja shqiptare rrëfen ferrin e fëmijërisë (FOTO LAJM) Ava Max është bërë pjesë e listes së artisteve shqiptare më të famshme në mbarë botën vitet e fundit, por rruga drejt su
1 orë "kokë më kokë", përfundon takimi i Bashës me ambasadorët Pas 1 ore diskutime, ka përfunduar takimi mes kryedemokratit Basha dhe ambasadorëve të SHBA, BE dhe Britanisë së Madhe.
Me kokën poshtë, abuzuesi i 13 vjeçares del para gjykatës Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci ka dalë sot para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13-vj
"Bojkoti mund të vazhdojë edhe 3 vjet", Kokëdhima: Jemi të detyruar të mos i kthehemi më Kategorisë Superiore Një nga temat më të nxehta të ditëve të fundit është padyshim vendimi i 10 klubeve të Kategorisë Superiore, për të bojko
Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, shmangini këto ushqime Djathin Sasia e tiraminës që gjendet në djathë varet nga lloji i produktit. Gjithashtu varet nga lloji i përpunimit,
Gjyshe? Kjo grua i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Dobruna: "Dosjet" s’kanë rrjedhur nga Specialja, lidhem me kokë se janë nga Serbia Ish Kryetari i Gjykatës Ushtarake të UCK-së, Sokol Dobruna, ka thënë se është habitur kur ka parë gjithë rastin rreth pu
"Kishin urdhër të më shkatërronin", Mihal Kokëdhima flet pas burgut Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit "Panorma" që bëri xhiron e rrjetit një vit më parë teksa sulmonte disa turistë spanjo
Botox në shtatzëni: Modelja e famshme shpjegon arsyen pse e bëri (FOTO LAJM) Chrissy Teigen vendosi të tregohet përsëri transparente me ndjekësit e saj dhe kësaj radhe foli në lidhje me përdorimin
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua