999 rezultate për

klub

Sherr në mes të rrugës, yjet e klubit të Premier Ligës bëhen "gazi i botës" (VIDEO) Yjet e Newcastles, Jonjo Shelvey dhe Karl Darlow, janë filmuar gjatë një sherri fizik jashtë një dyqani picash, pak orë
"Çmendet" Barcelona, ofron 6 lojtarë dhe 100 milion euro për Neymar Klubi i Barcelonës bën ofertën tunduese për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian Neymar. Klubi Catalanas ka bë
Akuzohet për trukim të ndeshjeve, klubi belg pezullohet në Europë Skuadra e Mechelen, fituesja në fuqi e Kupës së Belgjikës nuk do të marrë pjesë në Europa League, pasi akuzohet për truk
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri
Ish-mbrojtësi i Kombëtares i jep fund futbollit të luajtur Ish-mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Armend Dallku, i ka dhënë fund futbollit të luajtur. Ka qenë klubi i Prishtinës
Icardi ka zgjedhur klubin e ri, mbetet të paguhet 60 milionë euro Mauro Icardi po shqyrton mundësinë e transferimit te Napoli. “Nerazzurrët” nën drejtimin e Antonio Contes kanë bërë t
Tifozët e klubit anglez bëjnë thirrje për largimin e trajnerit vetëm 30 minuta pas zyrtarizmit Tifozët e Newcastle Unitedit tashmë janë të bindur se do të shkojnë drejt rënies nga liga pas ardhjes së Steve Brucet.
I ngatërroi mbiemrin, drejtuesit e klubit turk prezantojnë sulmuesin e gabuar Në botë ka shumë futbollistë që kanë të njëjtin mbiemër dhe në shumë raste, nuk janë nga i njëjti shtet, por një rast i
Top 10 klubet që kanë shpenzuar më shumë këtë verë (FOTO LAJM) Tregu i transferimeve verore nisi më 1 qershor, ndërsa brenda Anglisë më 18 maj. Por gjithsesi ekipet e Premier Ligës
Neymar 3 orë takim me drejtuesit e PSG Ylli i Paris Saint-Germain, arriti sot në Paris për të mbajtur bisedime me klubin për të ardhmen e tij në këtë skuadër.
"Neymar duhet të luajë për klubin që e bën atë të lumtur" Ish-trajneri i Brazilit i ka kërkuar Neymarit të gjejë gëzim në ndeshjet e tij mes zërave në rritje që mund të kthehet n
Ankth dhe frikë, stuhia bllokon 1000 persona në klubin e natës në Greqi (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ka rezultuar e pakëndshme për disa qytetarë, të cilët kishin zgjedhur të shkonin në një klub nate në D
Icardi, çdo ditë edhe më largë Interit Sulmuesi argjentinas nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të klubit, raporton Corriere dello Sport. Në seancën st
Futbolli shqiptar në kaos, gjysma e ekipeve me borxhe Edicioni i ri në futbollin shqiptar mund të jetë një nga më unikalët sa i përket problematikës që shfaqin klubet. Me
Flet drejtori i "Sportradar": Skënderbeu manipulonte shpesh 15 minutat e fundit të ndeshjes Nuk del në asnjë nga raportimet e inspektorëve të UEFA-S, por Tom Mejs është një nga emrat kyç të dënimit të finalizuar
U ble nga Cagliari për 45 milion euro, Barrela vendos rekord të ri te Interi (VIDEO) Nicolo Barella është zyrtarisht një lojtar i Interit. Pas vizitave mjekësore, mesfushori italian firmosi një kontratë 5-
E DHIMBSHME/ Klubi legjendar përjashtohet nga Seria B, rikthehet skuadra e sulmuesit shqiptar Këshilli Federal i Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur sot përjashtimin e Palermos nga Seria B, për probleme adm
Shansi i fundit: Kjo është e vetmja mënyrë që klubit të Skënderbeut t' i hiqet dënimi Skënderbeu pam minuta më parë mori një goditje të madhe me vendimin e KAS-it, i cili la në fuqi dënimin e UEFA-s me 10 v
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Mungesa në stërvitje i kushton Neymar jo pak por 370.000 euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do