999 rezultate për

klikime

“Haku i nanës” me mbi 50 mijë klikime brenda 5 ditëve (VIDEO) Ka vetëm disa ditë që kur këngëtarja e njohur Gili ka lansuar videoprojektin e saj më të ri, të titulluar “Haku i nënës”
Yjet shqiptare "betejë" në YouTube Pas facebook dhe twitter, një tjetër kanal që shtynë këngëtaret të ‘’luftojn뒒 në mes veti është dhe kanali për video,
Dafina Zeqiri vazhdon të thyejë rekorde (VIDEO) Dafina Zeqirin nuk ka kush e stopon sepse është një këngëtare me të vërtet e madhe, ajo publikoj video klipin e saj të r
Faqet në internet po ‘trashen’ Nuk janë vetëm njerëzit ata që po shëndoshen edhe me faqet e internetit po ndodh e njëjta gjë. Mesatarja e një faqe tash
Tequila Vava, kënga më e klikuar e 2011-s (VIDEO) Pesë ditë pa përfunduar viti, një hulumtim në kanalin në internet YouTube, nxjerrë disa nga videot më të shikuara. Pa as
Gazetat britanike rekord klikimesh për muajin tetor Faqet e tre gazetave britanike, DailyMail, The Telegraph dhe The Guardian kanë shënuar rekord vizitash për muajin tetor
Flori me këngë të re (VIDEO) T`i këndosh muzikës “Tallava”, duke fshehur fytyrën pas një Ipod-i. Është fenomen i njohur tashmë. Të gjithë e dinë vend
UniKKatil dhe Tingulli 3nt, reperët më të kërkuar në Youtube Reperi kontravers UniKKatil, që jeton në SHBA, është njëri prej reperëve që më së shumti kërkohët nga të rinjtë shqiptar
I pastrehu me zë të artë, që merr mbi 1 milion klikime çdo orë... Një të pastrehi të quajtur Ted Williams i është dhënë një shans i dytë për karrierë për shkak të një videoje në YouTube
YouTube feston 5 vjetorin me 2 miliarde klikime YouTube ka festuar ditëlindjen e pestë në një moment kur faqja e njohur e videove po korr një