999 rezultate për

kleas

Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dh
Elgit Doda pranon hapur vesin e keq të Kleas (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të preferuara për publikun shqiptar. Shpesh ata ndajnë me fansat mome
Klea dhe Elgiti bëjnë lidhjen familare, tregojnë mendimin e prindërve Lidhja e Elgitit dhe Kleas mesa duket është bërë tashmë familjare, pasi Klea ua ka prezantuar të dashurinë edhe prindërv
Para me thasë, Noizy shpëton vajzën e vogël që u dogj me qumësht Rasti i Kleas së vogël u bë publik pak ditë më parë, duke qenë se familjarët e saj kërkuan ndihmë financiare për ta kuru
Elgiti publikon videon e ëmbël të Kleas, fansat shpërthejnë në komplimenta Që kur pranuan hapur lidhjen, ata janë kthyer në një nga ciftet më të komentuar të publikut shqiptar. Ndaj Elgit Doda
Elgiti feston ditëlindjen, urimi emocionues dhe plot dashuri i Kleas Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshëm du
Elgiti tashmë nuk i ndahet Kleas as në punë (FOTO LAJM) Duket se që kur publikuan hapur dashurinë e tyre, Elgit Doda dhe Klea Huta nuk ndahen dot nga njëri tjetri. Ata janë
Mesazhi i lamtumirës që i dashuri i dërgoi Kleas Klea Shyti ka marrë një mesazh lamtumire nga ana e të dashurit të saj dhe pas verifikimeve nga policia është bërë publik