999 rezultate për

kepuce

Gara për "Këpucën e Artë", Messi pa shpresa Ronaldo jashtë gare (FOTO LAJM) Koha kur Ronaldo dhe Messi të jenë në hije mesa duket ka ardhur. Ronaldo nuk duket në horizont, Messi i shtati, duket se
Angelina Jolie shfaqet për herë të parë në super formë (FOTO LAJM) Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju
Cavani udhëheq renditjen për këpucën e artë (FOTO LAJM) Edison Cavani udhëheq renditjen për golashënuesin më të mirë në Europë për sezonin 2017-2018. Uruguaiani po kalon një se
Këto janë këpucët që Ronaldo ka veshur sonte në ndeshjen me Al-Jaziran (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të luaj për herë të parë me këpucët e reja të personalizuara pas topit të Artë. Ndryshimi i këp
Riselda Sejdija blen këpucë 10 mijë dollarë (FOTO LAJM) Jeta e saj luksoze tashmë nuk është më diçka e re për të gjithë ne. Riselda Sejdija duket tepër e lumtur pranë njerëzve
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Këpucët me gurë të çmuar të Xhensilës nuse vijnë në Shqipëri (FOTOLAJM) Detajet e dasmës së Xhensilës dhe Besit mund t’i kemi harruar të gjitha, por këpucët që këngëtarja mbante veshur, kurrë!
Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Këto ishin fjalët e Leo Messit, pas dorëzimit të "Këpucës së Artë" Lionel Messi e ka fituar sot (e premte) çmimin “Këpuca e Artë” për të katërtën herë në karrierën e tij. Pas pranimit
Messi shpallet zyrtarisht fituesi i "Këpucës së Artë" për të katërtën herë në karrierë Lionel Messiështë zyrtarisht fituesi i “Këpucës së Artë”. “Këpuca e Artë” i jepet lojtarit që ka shënuar më shumë go
Këpucët më trendi duhet të kenë këtë takë (FOTO LAJM) Disa trende këpucësh kthehen me kohën. Pamë çizmet metalike të ktheheshin dhe nuk suprizohemi si janë shfaqur sërish këp
Këto këpucë janë më të shtrenjtat në botë, vetëm një femër ka privilegjin t’i ketë! (FOTO LAJM) Ndoshta dëshironi të dini sa kushtojnë? Disenjatorja Debbie Wingham është specializuar në prodhimin “e gjërave” më të sh
Si të kujdeseni për çizmet tuaja të dimrit Me çizme të mira nuk ka dimër, por ato duhet të ruhen, mirëmbahen dhe për to duhet kujdesur. Ja se si t’i mbroni këpucët
Historia motivuese e djaloshit i cili nuk pati para për të blerë këpucë, ndërsa sot refuzon Ajaxin Watfordi është në pozitën e katërt dhe trajneri portugez Marco Silva ka filluar të buzëqesh. Por ai gjatë këtij suksesi
Turi bën deklaratën që nuk pritej për Aurela Gaçen (FOTO LAJM) Moderatori Turjan Hyska ka publikuar në rrjete sociale këpucët e këngëtares Aurela Gaçe, gjatë interpretimit të saj në s
Vodhi këpucët në xhami, "hajduti" i habit të gjithë: I mora se kisha një dasmë (VIDEO) Pak ditë më parë imami i Tiranës, Ahmed Kalaja ka publikuar në rrjetet sociale një video në të cilën tregohet se si një
Kur Dritëro Agollin e nxirrnin nga rreshti se kishte veshur pallto grash dhe këpucë të grisura Pas luftës, Dritëroi u bë një eksponent aktiv i lëvizjeve progresiste, rinore në Shqipëri. Kështu, ai mori pjesë në heku
Hiqet si besimtar, hajduti hyn në xhami dhe vjedh këpucët (VIDEO) Një imam i Tiranës ka publikuar një video ku duket një djali i ri i cili hyn në xhami dhe vjedh këpucët. Videoja skan
Ronaldo e fillon garën për "Këpucën e Artë" me 9 gola prapa Messit Real Madridi do ta zhvillojë ndeshjen e pestë në La Liga, por tani me Cristiano Ronaldon në formacion. Janë mbushur 3
Gardianët në burgjet e Maqedonisë kërkojnë kushte më të mira pune Policia gjyqësore dhe gardianët ankohen për kushtet e punës. Sipas tyre, kushtet në të cilat ato punojnë nuk plotësojnë